Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy kapcsolat a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat a tipikus nagy fellángolás nélkül indult de mégis természetes hogy mi egypár vagyunk az is szerelemnek mondható? A kötődés nagyon erős és a szeretet is megvan csak sosem volt az a nagy "lila köd".Ennek előbb-utóbb így vége lesz ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez is szerelem.
2021. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lehet megmondani, hogy minek mikor lesz vége. Bárminek vége lehet, nem csak ennyin múlik.
2021. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Figyi. Nekem nagy szerelemből lett legutóbb egy pocsék szakítás. Nem ezen fog múlni a dolog.
2021. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fradistak amugy sem birjak a lila kodot. Amugy meg a tudatosabb valasztas idotallobb, mint a fellangolas, majd porra eges.
2021. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a nyugodt szerelmet. jelenleg ebben vagyok. Gyűlölöm amikor elkap az a nagyon erős penetráló szerelem, egyszerűen szétzuhanok agyilag...étvágyam sincs, aludni se bírok, hatmillió gondolat és érzés kerít hatalmába...nem köszönöm. Amúgy sem garancia semmire a nagy lila köd, de legalább arra jó, hogy elvakítson, és még véletlen se lásd ki van előtted 2-3 évig.
2021. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem, viszont rosszul hasznaljak a kifejezest, igy talan szerencsesebb is igy.
2021. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több módon meg lehet élni. Kinek-mi szimpi. Ebben a nyugodt szerelemben pontosan tudom kivel állok szemben.
2021. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!