Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan kapcsolatotok ahol ti hordtátok a nadrágot?

Figyelt kérdés
Ha igen, részletezzétek hogy hogyan nézett ki ez a kapcsolat. Ha nem, benne lennétek ilyenben?

2023. márc. 10. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem lennék, egyenrangúság híve vagyok. Az anyja sem szeretnék lenni, akit vezetni kell, elmagyarazni, vagy parancsolni mint a kutyának.
2023. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Csak ilyen kapcsolataim voltak, másmilyenben nem is vagyok hajlandó lenni.

Ez csak annyit jelent, hogy én mondom meg neki hogy mit csinálhat és mit nem, és enyém a végső döntés mindenben.

22N

2023. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Voltam. Becsicskult. Igy már nem bírtam elviselni. Valamiért lement mellettem pincsibe. Szakítottam.
2023. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanez mint #3.
2023. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Példákra is kíváncsi lennék.
2023. márc. 10. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Voltam, de csak mert teljesen határozatlan és döntésképtelen, lassú volt.

Soha többet.

Most egyenrangúban vagyok.

2023. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most is ilyen kapcsolatban vagyok. Saját döntésem, hogy vele maradtam. Nekem ö az elején megmondta, hogy ö az a típus, akinek meg kell mondani, hogy mit csináljon, mert ö magától nem látja. (Házimunkáról beszélünk.)

Nem így képzeltem én sem, mert én meg aztán egy határozott nö vagyok, aki mindent megold férfi nélkül is, és egy hasonló társat képzeltem el magam mellé. Annyi elönye van, hogy így legalább az történik, amit mondok, és müködik az életünk együtt. Ö igényli is, hogy én hordjam a nadrágot, cserébe viszont nagyon szép és nyugodt életem van mellette, ami az elözö kapcsolataimban nem volt meg.

2023. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!