Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így csak élvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így csak élvezni egy kapcsolatot? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve ismerkedtem meg. Nagyon szeretem őt és el tudnám vele képzelni a jövőt, de valami mindig történik. Rengeteg a bukkanó és a kapcsolatn végén lévő elég erős csattanó is ijesztő.

Szóval ő az első barátom, ezért az elején mindig attól félt a párom, hogy azért fogok vele szakítani, mert még nem éltem ki magam. Rengeteg idő volt, mire végre kiöltem ezt a gondolatot belőle.

Utána bennem volt egy kis bizonytalanság. Nem mertem nagy szavakat mondani, mert féltem, hogy nem tudom őket valóssá tenni (házasság, közös jövő, stb.)

Amikor elkdzetük a kapcsolatunkat én már közöltem vele, hogy külföldön fogok továbbtanulni. És esély simcs arra, hogy meggondoljam magam. Tanulom a nyelvet, készülök ezerrel (fejben és lélekben). Viszont ő nem beszéli a nyelvet és elég korlátozott a munkalehetősége külföldön, főleg, mert egy elég egzakt szaknyelvre lenne szüksége. És ez a külföldi fiaskó a csattanó, ami 2 év múlva fog valóssá válni. Mindketten sokat kattogunk ezen. Nem tudjuk, hogy mi lesz velünk. Volt már példa arra, hogy majdnem szakítottunk, de nem tudjuk egymást elengedni. Ha egyszer szóba kerül egy beszélgetés alatt, akkor utána estig ez lesz a fejembne. Szeretem őt, de féltem is, hogy belerángatom valamibe, ami nem az ő jövője. Gagy talán én bánom meg később.

Bárkivel beszélek erről, mindenki azt mondja, hogy csak élvezzem a kapcsolatom, ne gondolkodjak ezen, majd meglátom mi lesz, sodródjak, stb. De nem vagyok képes arra, hogy ne gondoljak erre. Nem tudjuk kifelejteni ezt a kapcsolatunkból és talán éppen ez fogja megmérgezni

Esetleg gondolatok ehhez a szituációhoz. Valaki járt már hasonló cipőben?



2023. febr. 12. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A valodi tars az aki az életutadon melletted van azaz hasonlo az életutja a tiedhez. Es nem az akivel nem hasonlo.
2023. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két év sok idő. Ha komolyan gondoljátok együtt, akkor kezdjen ő is nyelvet tanulni, nézzetek körül, milyen lehetőségei lennének a kiutazásra. Ezzel meg tudod magad nyugtatni. Ha pedig mégsem tart addig ez a kapcsolat, az sem tragédia, fiatalok vagytok nagyon.
2023. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szűkösek az anyagi lehetőségek. Így szinte a nyelvtanár lehetetlen. Találtunk alternatív megoldást. Azt hamarosan elkezdi. 2 év alatt remélem fel tud fejlődni egy középszintre. A munka még nyitott kérdés, de tudom, hogy ha már közelebb leszünk időben, akkor azt is nézegetni fogja.

Nagyon segítőkész, de tudom, hogy érzi, hogy mekkora lépés ez. És értelemszerűen neki eddig nem ezek voltak az elképzelései

2023. febr. 12. 17:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom, hogy ennek tényleg komolyabb jelentése van-e, de ha én kérdezem meg, akkor mindig mondja, hogy velem jön. De én nem akarnék itt maradni, ha csak nem lenne más lehetőségem. Ez jelentheti azt, hogy mások az érzéseink egymás iránt, ha én is nagyon szeretném, ha valóban velem tudna jönni?
2023. febr. 12. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű!


Tekints rá úgy, mint egy nyári, divatos szandálra. Na ne egy drága, tartós olasz példányra, hanem valami CCC-re.


Megszerzed, viseled, jól néz ki, és amikor eljön az ideje megy a dobozba.


Vagy, meg se vedd!


(ÉN, FÉRFIKÉNT, voltam a srác helyében. Nem akartam rosszat a lánynak, így úgy kevertem a kártyát, hogy kidobjon egy kamu csaj miatt. Ma már külföldön él, van 2 gyereke.)

2023. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért baj, hogyha két év alatt középszintet elérhetne és munka is alakulna.

Egyébként itt egyedüli probléma az lehet, hogy vagy a kiutazás előtt vagy után a szemedre hányná, hogy nem jó ott és csak miattad menne/ment ki.

Ha nem befolyásolod semmilyen formában, akkor nem lesz gond.

2023. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!