Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam ezt meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt meg a barátnőmnek, szerintetek elhagy ha megtudja?

Figyelt kérdés

Van egy hobbim, amit mindennap űzök, és szerintem a barátnőm ha megtudná, akkor kiábrándulna belőlem, mert nem ismeri ezt az oldalamat.

Eddig azért nem tudta meg, mert ugye külön laktunk, viszont most tervezzük az összeköltözést, és akkor már nem tudom eltitkolni.


Én alapvetően egy hasonló külsejű, magabiztos, 30-as évei végén járó férfi vagyok:

[link]


A hobbim pedig hogy ehhez hasonló videókra táncolok napi fél órát, azokat a mozdulatokat utánozva, amik a videón is vannak:


https://www.youtube.com/watch?v=j8z7UjET1Is


Én nem kick-boxolok meg ilyesmi, nekem ez jelenti a napi mozgást és kikapcsolódást is egyben.


Mi a véleményetek erről? Hogy fog reagálni ha a tudomására jut?


Például ha akkor jön haza amikor a hobbimat űzöm, és nem veszem észre? Mert ilyenkor eléggé megfeledkezem a külvilágról.


2023. márc. 11. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ugye te most szívatsz?
2023. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Öhm, először is kösz, hogy megmosolyogtattál.

Másodszor azért szereted ezt, mert gyerekes vagy - gyerek lélekben, vagy szereted őket, vagy nem tudsz táncolni másképp? Attól függ, hogy mi motivál rá én szerintem.

2023. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Troll vagy e?
2023. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem jönne be a külsőd, ha hasonló vagy, mint a képen a pasi, de az unokahúgomnak hazavinnélek, imádná😁

Amúgy én is szoktam rá táncolni, de egy 2 éves gyerekre könnyű ráfogni, hisz ő akarja😂 Szerezz egy alibi gyereket!

2023. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
napi kamu, meg csak nem is vicces.
2023. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele probléma, inkább érdekes:)
2023. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem azonnal kiábrándulnék.
2023. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kamu, ha nem, én jót mosolyogtam.

Á nehéz bármit is írni, már meg itt röhögök 😂

Nah komolyra fordítva, hogyha ez igaz, akkor szerintem nem olyan nagy bűn ez. Vannak emberek mittudomén én betegesen féltékenyek, most csak mondtam valamit. Na azokból előbb kiábrándulnék, mint egy ilyen dolog miatt. Feszültség levezetésnek vagy csak napi mozgásnak is tökéletes. Hallottam olyat, hogy valaki pl kimegy az erdőbe és torkaszakadtából ordít egyet, hogy levezesse a feszültséget, vagy a párnát ütlegeli. Mindenkinek vannak heppjei, csak nem tudsz róla.

2023. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

Köszi, feldobtad a napomat.

2023. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd gyereket szeretne, egyből meg van oldva a felügyelet, amíg ő Férfiakkal pihen ki téged.
2023. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!