Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátnőmnek a foglalkozásomról mert félek, hogy le fog nézni, és elhagy ha megtudja az igazságot. Most mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt hazudtam, hogy ügyvédnek tanulok, de az igazság az, hogy csak egy egyszerű sz*ros raktáros vagyok, és még nem is dolgozok... Valószínűleg nem sokára úgyis rájön az igazságra. Most mit csináljak?
2017. aug. 18. 16:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Remelem szakit veled es nem azert mert raktaros vagy, hanem mert egy hazug kisfiu.
2017. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha ügyvéd akarsz lenni, tanulj meg ügyesen hazudni. Ami a kérdésed illeti, keress egy másik nőt, mert ennél már elástad magad.
2017. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Ezzel az egésszel az a baj, hogy ha szakít veled, akkor úgy fogod előadni a dolgot, hogy 'megint egy aranyásó p**sa, aki azért szakított velem, mert raktáros vagyok', nem pedig úgy, hogy 'hibáztam, mert már a kapcsolat elején hazudtam neki.'


21/L

2017. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
4%

Legalább megpróbáltad. Ha raktárossal indítasz, azonnal szakít. Így legalább picit vele lehettél. Most le leszel takarítva, hatalmasnagy hangon előadva azért, mert "hazuttá", de valójában azért, mert gagyi állásod van, gagyi fizetéssel.


Legközelebb jobbat hazudj!

2017. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
4%

#3


Ha az elején igazat mond AZONNAL röpült volna a sok-sok előítélet miatt.

2017. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

#4 Sajnálom, hogy te ezt tapasztaltad. Elárulom neked, hogy egyáltalán nem mindenki előítéletes.


Mondjuk te igen. Mégpedig a nőkkel szemben vagy előítéletes. Akkor mesélj már, hol vagy te különb az általad démonizált nőknél...


21/L

2017. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%
Neked nem mindegy, cégvezetőcske? Rád buknak a csajok ezerrel.
2017. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
1%

#6


Démonizál a nyavalya. Az egész társadalom lenézi a raktárosokat, tagoncásokat. Sereg előítélet van velük szemben, mint "biztos műveletlen!" "biztos bunkó!" "biztos alkoholra költi a fele fizetését!" "biztos Munkáspárti szavazó!" stb.


Nem női dolog ez.

2017. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hiába pontozzátok le, végeredményben igaza van. :/
2017. aug. 18. 16:46
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

#7


???

2017. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!