Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak a nők a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők a férfiaknak, ha megkérdik tőlük, hogy milyen számukra az ideális férfi?

Figyelt kérdés

Általában azt szokták ilyenkor válaszolni, hogy "hááááát, legyen hűséges, megbízható, kedves, gondoskodó, intelligens, vicces, stb."

Ez igaz is, csakhogy ez nem a teljes igazság. Azt mindig elfelejtik mondani, hogy ezek a dolgok a listájukon nem éppen az első helyen szerepelnek.

Merthogy az első helyen valójában ez áll: legyen VONZÓ.

Ezt ki lehet bővíteni ízlés szerint: "legyen jóképű, izmos, 90 kg+, 185cm+, magabiztos, sármos, legyen pénze/kocsija/lakása/társadalmi helyzete, stb."

Ezek prioritásban egy nőnél mindig a hűség, kedvesség, stb. előtt állnak, csakhogy erről mindig mindenki hallgat!


A helyzet az, hogy a hozzám hasonló nyomik (a férfitársadalom amúgy igen jelentős része) ezt a női dumát, csúsztatást, hazugságot be is nyalja. A húszas éveim nagyobb részében azt hittem, hogy mivel én természetemből fakadóan ilyen vagyok, (kedves, aranyos, hűséges), majd én leszek a nők álma, a tökéletes pasi, aki után 2 kézzel kapkodnak. Aztán csak nem jöttek az eredmények, helyette viszont jött a pofáraesések egész sora. Csak hosszú évek után jöttem rá, hogy a nők bizony hazudtak nekünk. Még a saját anyám és nagyanyáim is! Ezen most lehet röhögni, hogy hogyan lehettem ennyira balf.sz, hogy ezek nyilvánvaló dolgok, meg is érdemlem a sorsom... Lehet ezt mondani.


De attól még nem értem, hogy miért kell a nőknek erről az egyébként elég fontos dologról folyamatosan hazudniuk? És miért van az, hogy alig találkoztam férfivel, aki az ilyen női hazugságra felhívta volna a figyelmet. Ilyen és ehhez hasonló társadalmi szintű kamuk egész generációk életét keserítik meg. Miért kell ez???



2023. márc. 12. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
95%
Mert az alap. Nagyon hülye vagy, ha ezt nem tudod. Ez olyan, mintha külön ki kéne emelni, hogy az emberi fajba tartozzon. A vonzódás az alapja annak a kapcsolatnak, amiben lesz szex. 😱
2023. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
13%
Igen, a belső tulajdonságok csak a végén jönnek, és szívesen hunynak szemet egy jobb külsőert cserébe.
2023. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert ha nőként nyíltan kimondom, hogy az is egy nagyon fontos, az egyik legfontosabb szempont, hogy "nedvesedjen rá, tudjunk orbitálisakat szexelni", nem teszem zsebre, amiket kapok - az hagyján, hogy a férfiaktól, de még más nőktől is! Nem itt, egy anonim fórumon, hanem a mindennapi közegemben. Erre meg kinek van szüksége? Majd ha nem "bünteti" a társadalom a nyers őszinteséget, akkor kikopnak a káros, mérgező kamuk, de ez nem mostanában lesz.
2023. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy ez nekem nem volt alap és sokaknak nem az. (Ismerek még ilyen hozzém hasonló "nyomikat".) Vagyis, vannak sejtések, mert nem vagy vak és látod, hogy végül kikkel mennek haza a nők. De gondolod magadban, hogy azok biztosan csak r.bancok. A helyzet viszont az, hogy gyakorlatilag minden nőnél így vannak a prioritások. Erre én csak nehezen jöttem rá és az után is rengeteg időbe telt, mire elfogadtam, hogy jobban jártam volna, ha arra gyúrok, hogy pl. gyúrok....
2023. márc. 12. 09:29
 5/122 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván legyen vonzó. Ki mondta hogy az nem fontos? Anyukád? Akkor őt kérdezd meg hogy miért hazudott neked.
2023. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
9%
A 2. És a 3. Hozzászólás kb ugyanarról szol mégis az egyik le a másik fél van pontozva. Az meg hogyan lehet ?
2023. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 A kérdező kommentje:

#3 Ezzel amúgy egyetértek és tudom, hogy ez a válasz a kérdésemre. A nők különösen rettegnek a társadalmi megvetéstől. Ezért van az, hogy pl. egyedül csak a valódi "r.bancok" azok akik néha őszintén beszélnek erről, de őket én is megvetem. Szóval gondoltam, hogy a normális nők, akiket én keresek, talán "normálisan", a bevett hazugságnak megfelelően módon a "jófiúkhoz" vonzódnak. De persze ma már tudom, hogy ez nem így van.

Na mindegy, ez a tény engem és másokat attól még nem vigasztal. A hazugság hazugság, a csúsztatás pedig csúsztatás.

2023. márc. 12. 09:34
 8/122 anonim ***** válasza:
96%

Indulj ki magadból kérdező:


Te lefeküdnél, kapcsolatban lennél olyan nővel, akihez nem vonzódsz? Nem, akkor miért feküdjön le, vagy legyen kapcsolatban egy nő olyan férfival, akihez nem vonzódik? Azért, hogy puncusra akadj? Bocsi, de ez nem úgy működik. :D

Ráadásul egy vonzó férfi a nő számára lehet kedves, hűséges nyugodtan, nem biztos, hogy a kedves, aranyos hűséges lenne hogyha naponta válogathatna a nők között! Nagyon el vagy tájolódva. :D

2023. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 anonim ***** válasza:
96%

"A helyzet az, hogy ez nekem nem volt alap és sokaknak nem az."


Nem akarok olyan férfivel lenni, akinek nem fontos a vonzalom, és hogy vonzódjon hozzám. A külsőm és a belsőm együtt vagyok én.

2023. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
94%

"A nők különösen rettegnek a társadalmi megvetéstől. Ezért van az, hogy pl. egyedül csak a valódi "r.bancok" azok akik néha őszintén beszélnek erről, de őket én is megvetem."


A nők nem őszinték, ha őszinték, riibancok... vajon miért nincs nőd.

2023. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!