Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-20 éves lányok/nők. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves lányok/nők. Ti jelenleg hány évesen szeretnétek gyereket? Mennyit? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
először szeretném befejezni az egyetemet és kicsit dolgozni a szakmámban...olyan 26-30évesen jöhetne az első, és 2-3-at szeretnék.persze ezek csak elképzelések, simán lehet, h az élet egész máshogy alakítja
2010. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem jobb helyzetben vagyok, mint az átlag. Párommal 5 éve vagyunk együtt (ő most 29 éves). 2-3 éven belül tervezzük az építkezést és az esküvőt. Utána jöhetne a gyerkőc. 25-26 éves koromra gondolom az 1., és nem sokkal utána a 2. gyereket. Többet nem szeretnék. És azért "csak" akkor, mert elvégzem az egyetemet, és szeretnék pár év munkatapasztalatot is szülés és otthon tartózkodás előtt.

21/L

2010. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

má van három he


19/L(?)

2010. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most leszek húsz, két év múlva fejezem be a sulit, szeretnék először dolgozni picit, és olyan 25-27 évesen szeretnék babát
2010. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm nagyon ellene van....vagyis nem akar. Persze még én se...nyilván sulit mindketten befejeznénk. Dolgoznánk, egyebek és utána. De én nagyon szeretnék. Van esély hogy megváltozik a véleménye? Ilyen idősen egyáltalán el lehet dönteni biztosra hogy nem akar? 19-19
2010. okt. 6. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én szivem szerint már most szülnék, de amíg nincs saját lakásunk, addig még nem nagyon kéne. 19L
2010. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 30 éves korom előtt szeretném legalább az elsőt megszülni. Még nem tudom,hogy akarok-e majd másodikat,de annál többet semmiképpen. Én is szívesen szülnék már most,de tudom,hogy nem tehetem,hiszen nincs saját keresetem,saját lakásom és még folyamatban vannak a tanulmányaim,amiket természetesen be szeretnék fejezni,de én nem zárkózom el attól,hogy főiskola/egyetem mellett babázzak,de hát ez a páromtól is függ.

Nem mindenki gondolja fiatal korban,hogy neki való a "szülői" szerep,de szerinte ez változhat. Persze vannak kivételek,de mire elérkeznek az adott korba a nők,addigra rájönnek,hogy igenis szükségük van gyerekre. Korai még ezen gondolkodnod,de hidd el,meg fog oldódni,ha eljön az ideje!

18/L

2010. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

27 és 30 évesen szeretnék szülni, 2 gyereket szeretnék,de jelenleg még apajelölt sincs.:D

19/L

2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze...tudom hogy korai. Csak...ez így hirtelen nem túl jó hogy én szeretnék gyereket, ő nem. Remélem változni fog a döntése. Köszönöm a bíztatást!
2010. okt. 6. 19:23
 10/10 Horkýže Slíže ***** válasza:
soha
2010. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!