Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a külsőmre sosem tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külsőmre sosem tesz pozitív megjegyzést a férfi, akkor biztosan nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Egy csoporttársamról van szó. Úgy érzem, hogy érdeklődik irántam, sokat beszél velem az órákon kívül is, figyel és emlékszik mindenre, amit mondok, érdeklődik. Néha mond kedves dolgokat, hogy de aranyos vagyok vagy örül, hogy összefutottunk, viszont a külsőmre sosem tesz megjegyzést, még annyit sem, hogy csinos vagyok vagy szép a ruhám. Más csoporttársaim, ismerőseim gyakran mondanak ilyeneket. Én szoktam neki hasonlókat bókolni és úgy látom, hogy jól esik neki. Külsőre viszont ezek szerint nem tetszem neki, csak haverkodik?
2023. márc. 13. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan! Mi ezt honnan tudjuk? Van egy ötletem! Add meg a telefonszámát, felhívom, kifaggatom! Eskü megteszem!
2023. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezek alapján inkább barátként viselne el.
2023. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván búza. Te meg férfit keress, ne nyikhaj gyereket!
2023. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves? Lehet csak tapasztalatlan
2023. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!