Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy egyszerűen öltözött smink nélküli nő akàr jobban bejöhet a férfiaknak mint egy divatosan és jól öltözött,sminkelt nő aki sokat ad magàra?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőmmel beszélgettünk akkor ütött szöget a fejembe a kérdés.Ő mondta ha hiszem ha nem amikor ő szabadidő ruhàban,zsíros hajjal( ezt ne úgy képzeljük el,hogy gondozatlan a làny,arra gondolt nem frissen aznap mosott volt a haja hanem par nappal elotte mosta)ment el valahova sokkal tobben odamentek hozza,ismerkedni akartak vele mint akkor amikor keszulodott es ennek jobban megadta a modjat.

Nezegettem egy lagzis kepet egy lany tarsasagrol es volt ketto aki termeszetesen volt szep szimpatikus,smink nelkul voltak a kepen mindkettonek volt parja es ok sokkal szembetunobbek voltak mint azok akik kirakat babanak neztek ki,bar szepek voltak nagyon is de ugyanakkor jelentektelenek is a szep oltozet,ruha,smink hajviselet mellett sem voltak vonzoak.


2023. márc. 13. 20:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
20: Igen, ez érdekes. A fodrász csaj mesélte, hogy annyira unja, hogy a férfiak ilyen nagyon tipikus parfümöket használnak, ami női ízlésnek nem annyira jön be, meg semmi egyediség nincs benne, csak egy "menő csávó" illat, és hogy annyira értékeli, amikor egy egyedi, letisztult, alig érezhető illat van egy férfin. Azt megjegyzi. :) Főleg, hogy közelebb kell hajolni, hogy újra érezze. :D
2023. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

A tiptopba vágott lányok általában fel szoktak venni egy királynő stílust, és nem épp a legjobb kisugárzásuk van ilyen esetekben.

Aki átlagosan öltözik az meg általában a kedvességével, jófejségével kompenzál, ezért lehet a hétköznapokban vonzóbb.

2023. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
31%
Sokunknak már elegük van a csinos nők (személyükre vonatkozó) stílusából...
2023. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
98%

Nincs ebben semmi különös.A férfiak ahhoz mennek oda, akinél esélyt látnak a pozitív reakcióra és/vagy magukhoz hasonló.

Egy átlagjóska nagyobb esélyt lát rá, hogy leálljon vele egy átlagos, sminkeletlen, zsíros hajú, melegítős nő, mint egy nagyon csinos, kisminkelt dáma.

Ennek ahhoz nem sok köze van, hogy melyik tetszik jobban a férfiaknak.


Nyugodtan ki lehet próbálni, hogy ugyanaz a nő a kérdésben szerepelt két féle állapotban ha közösségbe megy, akkor hány és MILYEN férfi szólítja meg.Mert a kicicomázott, nagyon csinos nőt kevesebben fogják, de az is biztos, hogy azok jobb pasik lesznek.

2023. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
58%
Jajaja, ma reggel is éreztem a szörnyű irányú változást a személyiségemben, amikor elkészült a sminkem és felvettem a csinos, szép ruháimat, persze. Egyből a béka segge alá romlott az emberi minőségem, hogyne.
2023. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ti nők sose fogjátok érteni.
2023. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
#25 Alap attitűdön nem fog sokat változtatni, ez látszik is.
2023. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
42%
Nem egy jópasi úgy választ hogy akik körbelihegik kikenve kifemve, azok nem kellenek, de ott hátul az az egyszerű, aki nem ugrál, az lesz az érdekes.
2023. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés, hogy mit nevezünk itt sminknek. Ilyen Kardashian féle rajzolt arcot vagy kis színezett hidratálót pírral meg spirállal vagy a kettő közt valamit.


Mert én utóbbit szoktam felrakni, hugim az előbbit, és mindig mondom neki, hogy vékonyabban az alapozót, mert száraz a bőre és a vastag alapozó kiemeli, nem kéne annyit bronzosítót feltenni, hogy úgy nézzen ki, mint aki borostás... és 30 felett vagyunk, nem tiktokról tanultunk sminkelni.


Pont tegnap volt MTV-n egy Atomic Kitten klip, és néztem, hogy milyen "fresh faced" smink volt az a kis szemhéjpúder, szájfény, olyan csajos. Ezek a durva kontúrok manapság meg drag queen-esek, amivel semmi baj, ők azért csinálják, hogy nőies arcuk legyen, de a nőknek alapból az van. Csak az az eredmény, hogy a nők olyan sminket tesznek fel, mint a férfiak, akik nőknek akarnak kinézni.


Vagy nem tudom, láttátok-e a buccal fat removal őrületet, keressetek rá Lea Michele-re. Babaarcból a pasiarc lett a menő.


Videokat is néztem erről. Chiseled jaw. Ahány könyvet angolul olvastam, ott a chiseled jaw mindig egy szexi pasit ír le. Ki akar nőként faragott állkapcsot.


Na mindegy, szóval lehet, hogy a sminkkel többet ront, mint javít.

2023. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
#28 De most ez hogy jön ide?Miért lihegne már egy nő körbe egy férfit??
2023. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!