Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy egyszerűen öltözött smink nélküli nő akàr jobban bejöhet a férfiaknak mint egy divatosan és jól öltözött,sminkelt nő aki sokat ad magàra?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőmmel beszélgettünk akkor ütött szöget a fejembe a kérdés.Ő mondta ha hiszem ha nem amikor ő szabadidő ruhàban,zsíros hajjal( ezt ne úgy képzeljük el,hogy gondozatlan a làny,arra gondolt nem frissen aznap mosott volt a haja hanem par nappal elotte mosta)ment el valahova sokkal tobben odamentek hozza,ismerkedni akartak vele mint akkor amikor keszulodott es ennek jobban megadta a modjat.

Nezegettem egy lagzis kepet egy lany tarsasagrol es volt ketto aki termeszetesen volt szep szimpatikus,smink nelkul voltak a kepen mindkettonek volt parja es ok sokkal szembetunobbek voltak mint azok akik kirakat babanak neztek ki,bar szepek voltak nagyon is de ugyanakkor jelentektelenek is a szep oltozet,ruha,smink hajviselet mellett sem voltak vonzoak.


2023. márc. 13. 20:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
#28 Ráadásul szó sem volt arról, hogy jó pasik szólítják le a zsíros hajú barátnőjét.Lehet ilyen fogatlan alkeszok.
2023. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
30 làtom :D
2023. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
82%

"Ezt ti nők sose fogjátok érteni."


De igen, nagyon is értjük.

Értjük, hogy rosszindulatú, ostoba emberek ámokfutása alakult ki a kérdés alatt.


A stílus, személyiség és az emberi minőség nem azon dől el, hogy ki hogyan öltözködik és sminkeli magát.

2023. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
#29 Hát, igen.Mondjuk az én szememben csak az a smink a smink, amitől jobban néz ki az ember, nem szarabbul.Mert hát a smink lényege ez.Persze aki nem tud sminkelni/ízléstelen, az megint más téma.
2023. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Mert arra gondolunk , hogy alacsonyabb az igen szintje es az elvarasai. Azert mert en jokepu vgyok es tudok szorakozni nem jelenti azt hogy nem vagyok csoro.
2023. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Igény szintje*
2023. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Smink ide vagy oda, lehet diszkréten is sminkelni, a sminknel nem mindig a 2 kg vakolattal kell gondolni. És aki egyáltalán nem sminkkel, annak nagyon szép arca legyen meg bőre. Amúgy nagy kamu, hogy sok nő elhiszi, hogy a sminket nok nem tetszenek a pasiknak.. 😂 Ja főleg amikor egy szürke egér, csúnyácska nő mondja ezt, mert rajta a smink se segít. Hát hajrá.
2023. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
22%
Jó nőként határozottan cáfolom, hogy a kicicomázott nőknek van sikere az igazán jó pasiknál. Amikor csak egy minimál makeup van rajtam és egy visszafogott outfit, egyszerű haj akkor vesznek észre a legjobb pasik. Amikor meg ki vagyok rittyentve, akkor kevésbé van sikerem. Pedig van stílusom van és sminkelni is nagyon tudok. Soha nem vagyok közönséges vagy too much. Én ezt azzal magyarázom, hogy az utóbbi megjelenésen érződik egyfajta "erőlködés", hogy "nézzétek itt vagyok, megjöttem". És ez kontra produktív.
2023. márc. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

38-as ezt jol osszefoglaltad kb.igy mondta o is ahogy te is megfogalmaztad.

Egyes valaszadok hozzaszolasahoz: nem fogatlan,bunko alakok szolitottak meg hanem olyanok akik neki esetleg tetszenek is.Azt biztos nem jegyezne meg nem mondana ha olyanok lettek volna mert azok annyira jelentektelenek hogy szora se erdemesek.

2023. márc. 14. 06:15
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azoknak a nőknél jellemző, akik smink nélkül is jól néznek ki, kb. mint egy sminkeletlen modell. Náluk örülnek a férfiak, hogy "smink nélkül is jól néz ki, biztos nem nagyigényű, halleluja" meg rosszabb esetben "juhé, egy fillért nem kell rákölteni, és mégis úgy fog kinézni, ahogy azt elvárom". Én speciel sokkal több érdeklődést kapok akkor, amikor "kicsípem" magam - de nem is vagyok smink nélkül természetes angyali szépség.
2023. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!