Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék talán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok jelenleg,egyedülálló. Sokszor elég magányosnak érzem magam. Rossz érzés hogy nincsenek barátaim,ez még elfogadható lenne,ha tudnám hogy van egy megbízható társam aki mellettem van és támogat,viszont ez az a személy akit még nem találtam meg. Mielőtt valaki azzal jönni hogy próbáljak meg várni. Igen,jelenleg is azt teszem,és valószínű ez is a problémák egyike mert várhat az ember azzal nem fog történi semmi,max az idő telik. Tettem is érte próbáltam keresgélni de a társkeresők nagy része hazug,szemét ember és sajnos nem gondolják komolyan. Elég szomorú hogy manapság ennyire lent van a színvonal hogy legalább egy értelmes beszélgetést kifogjon az ember aki nem lép le 1 napon belül szó nélkül. Illetve levelezőtárs az elején még ki nem alakúl,legalábbis én úgy hiszem hogy először ismerkedni érdemes mintsem egyből belefutni idegen találkozásokba. Én teljesen őszintén kérdezem,lehet még abban bíznom hogy a jövőben egyáltalán megtalálom a társam? Aki volt hasonló helyzetben letudná írni neki hogy alakúlt?

Köszönöm.


2023. márc. 15. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
19 év nem sok, még simán találhatsz valakit!
2023. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálj ismerkedni! Pl.: buliban, valami normálisabb társkeresőn stb. Ha csak vársz, nagyon gyorsan elmegy az idő. Szóval valamit kezdj magaddal!
2023. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Incel levéláradat várható!
2023. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!