Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tesz egy életképtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz egy életképtelen, követelőző, potyaleső nőt vonzóvá a férfi szemében?

Figyelt kérdés

A kérdésem apropója egy youtubeos videó alatti riposztolás. Feljött az anyagias nő vs gazdag férfi témaköre.

Az egyszerűség kedvéért elneveztem a beszélgetés résztvevőit "egyik nő", "másik nő" és "pasi" néven.


Nagyon megtetszett az érvelés és kíváncsi vagyok a véleményekre.


A beszélgetés:

Egyik nő: Elég szánalmas tud lenni némelyik csaj, hogy egyes férfiakat a külsejük és mellé akár az anyagi helyzetük miatt választanak, és mennek hozzá feleségül.

Másik nő: Olyan opció is van hogy jól néz ki, gazdag és még rendes is.

Pasi: Nekem valahogy mindig az jut eszembe a gazdag férfit preferáló nőkről, hogy életképtelen, semmirekellő, élősködő, aki a másik pénzét akarja költeni. Én jól szituált pasiként is rühellem ezt a kategóriát.

Másik nő: Vagy csak szeretne gyerekeket és nekik jövőt, így nem teheti meg hogy egy középosztálybeli pasival jöjjön össze:)

Pasi: A nőnek sem tilos egzisztenciát teremteni. Egy családalapításhoz, gyermekek felneveléséhez stb, nem kell hipergazdagnak lenni. Ha ez így lenne, akkor csak egy nagyon szűk réteg kiváltsága lenne a családalapítás, de ezt tudjuk, hogy nem így van. És gondolj bele: mi tesz egy életképtelen, követelőző, potyaleső nőt vonzóvá a férfi szemében?



2023. márc. 16. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

"Mi tesz egy életképtelen, követelőző, potyaleső nőt vonzóvá a férfi szemében?"


Kizárólag a puncija.

2023. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
A puni, mi más🤷🏼‍♀️
2023. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Pont egy olyan cikkről jöttem át, ahol fel volt sorolva pár sztár, akiknek mindig jóval fiatalabb nőik vannak... nekik szerintem pont életképtelen, potyaleső nők kellenek, akik pénzért elnézik a csúnya arcot vagy a hájas belet.


Ha ez a potyaleső, életképtelen nő csinoso, vékony és szép, a férfiak csak azt bánják, hogy nincs elég pénzük, hogy eltartsák.

2023. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy megőrzi a feminin tulajdonságait. Ahhoz, hogy jól fizető karriert építs fel elég sok maszkulin tulajdonságot kell felvenni. Másrészt pedig amikor egy nő eldobja magát, és a férfitól vár mindent, annak van egyfajta exklúzív jellege, hiszen nem minden férfi képes eltartani még magán kívül egy nőt is.
2023. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A pnája.
2023. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
#4 aztán sírtok, ha válás után üres seggel maradtok xd A hozzád hasonló pasiknak annyi esze van, mint azoknak a nőknek, akik pl. bántalmazó börtöntöltelékekkel járnak. Önsorsrontás.
2023. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én mindenkit felpontoztam, hiszen nem minősítgetni vagy ítélkezni akartam, csak "közvéleménykutatni".
2023. márc. 16. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az, hogy így full kihasználható.
2023. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen semmi.


Persze vannak olyan férfiak akik szeretik, ha szolgájuk, csicskájuk van. Nekik ez imponál, hisz a nő függővé válik tőlük (anyagilag, életvezetésileg) így uralkodhatnak rajtuk.


Deee ez egészséges mentalitású embereknél egyáltalán nem jellemző.

2023. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, bármibe lefogadom neked, ha az idézett pasinak lenne pénze, ő is potyalesőre vadászna.
2023. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!