Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori manapság az ennyire életképtelen férfi? És miért?

Figyelt kérdés

Elmentünk nyaralni pár napra a barátommal és az ő haverjaival.

25-29-es korosztály vagyunk.

Egyik este sütöttünk mirelit rántott húst meg krumplit, amikor is mindegyikőjük azt mondta, hogy hát ők nem tudnak ám olajban sütni, legyek szíves süssem már meg én.

Szóhoz se jutottam. Mennyire gyakori manapság az ennyire életképtelen férfi?



2018. aug. 8. 20:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%

Nehogy azt hidd, hogy csak a pasik ilyenek. Nagyon sok csaj is ilyen.

Szerinted, ahhoz mennyi ész kell, hogy beüljenek a meki-be vagy rendeljenek kaját?

Egyébként az említett pasikat nem lehet megkövezni. Ők nem úgy lettek nevelve, hogy akkor most tudjanak főzni, vagy eligazodni a konyhában.

2018. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
28%
Te értesz a villanyszereléshez?
2018. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Már az is csoda, hogy ezzel a kettővel találkoztál, főleg egyszerre.:) Ritka az ilyen, azért a félkész kaját elkészíteni egyetlen felnőtt embernek sem jelenthet gondot.

Nem lehet, hogy csak nem volt kedvük és veled akarták megcsináltatni?

2018. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Történetesen igen, mert apám és a testvérem is villanyszerelő.

Azért nem lehet egy lapon említeni a villanyszerelést az olajban sütéssel...

Mellesleg a fent említett férfiak mind az anyjukkal élnek.

2018. aug. 8. 20:13
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan nem értenek hozzá.
2018. aug. 8. 20:14
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Egesz egyetem alatt magamra foztem, sot meg egy szakacs diplomam is van :) minden baratom tud fozni. Szerintem ritka nagy luzerekkel vagy nagyon gazdad csavokkal voltal
2018. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
51%

A nevelőapám 49 éves, két diplomája van, négy nyelven beszél a magyaron kívül, mégis gondot jelent neki egy kávé megfőzése itthon... :D:D

A nagybátyámnak pl. hűtője sincsen, mert vagy étteremben eszik, vagy rendel. Ilyen szinten lusta főzni, vagy egyáltalán megtanulni főzni. Nyilván ha az életük függne tőle, vagy annyira éhesek lennének, megoldanák.


De szerintem a nők sem tudnak sok olyat, ami a férfiak szerint alap lenne.

2018. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

2. A villanyszerelés és a mirelit rántott hús kisütése nem egy lapra tartozik. A villanyszerelés szakma, mint a szákács.

Becsavarni egy villanykörtét és beletenni a forró olajba az előre elkészített húst, majd kivenni, nah az kb. u.az a szint.

2018. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
24%
Ahhoz mit szólsz hogy, sok cicababa még fakanalat sem látott? Inkább éhenhalnak mintsem hogy megkopjon a műkörmük.
2018. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 October15 ***** válasza:
78%

Sztem inkább csak lusták voltak rá. :D Mármint az olaj azért nem egy bonyolult dolog.


26F

2018. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!