Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta és miért lett szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta és miért lett szinte "tömeg" jelenség a magányos szűz állapot sok férfinál, tényleg ennyi a szerencsétlen és béna/csúnya férfi, vagy a lányok igény szintje van ennyire a csillagos égen?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve ezen a rengeteg kérdésen, ami itt ezt a problémát veti fel, és nem értem, hogy pontosan miért alakul ki ez az áldatlan állapot rengeteg embernél?! Csak ezek a srácok tehetnek róla, vagy más tényező is közrejátszik?

2013. júl. 19. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Természetes szelekció, csak régebben nem volt internet, ahol lehetett rinyálni.
2013. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cyklon ***** válasza:
68%
elöttem szólo jól írja, egy generációnyi hülye függ a nettől :D
2013. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok a gátlásos srác, és egyben nő is, amit egymásnak köszönhetnek, meg a nagyobbnál nagyobb elvárásaiknak.
2013. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igazából ez a szűz-állapot kifejezés elég hülyeség. Ez csak annyit jelent, hogy valaki még nem szexelt, nem azt, hogy csúnya vagy béna, vagy igénytelen vagy akármi. Különben is, ha azt vesszük, mindenki volt szűz. Persze tudom, hogy te az itt nyivákolókra gondolsz, akiknek van ez a rögeszméje, hogy ha nem szexelnek, akkor nem ér semmit az életük, míg vannak azok a szexuális téren tapasztalatlanok, akik tudják, hogy semmit nem számít, mennyit szexelnek.
2013. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen is ugyanúgy voltak ilyenek. Én 30-as korosztály vagyok, akkor is voltak, a szüleim lassan 60-asok, és az ő fiatalkorukról, iskolai éveikről szóló sztorikban is folyamatosan felbukkannak ilyen pasik. Csak régebben még nem volt internet.

Mindig voltak sikeresebb és kevésbé sikeres emberek párkapcsolatok terén.

2013. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy nyomorék rinyál itt folyton. xD Lehet nincs is sok, csak napi 20 kérdést feltesz, aztán mi meg úgy gondoljuk ez valami tömegjelenség.

Amúgy ismerősi körömben is van pár hasonló. Rinyál, hogy nincs csaja, de amúgy igényei megvannak, legyen fullos a nő, viszont a napi program abból áll, hogy ül a gép előtt és kockul. Ha ki se mozdul, akkor persze, hogy senki nem fogja magát rávetni, hacsak ki nem mászik egy csaj a monitorból, mint Samara. :D

A kimozdulósak pedig a divatosan páwának meg swagnek meg isten tudja minek nevezett gyökerek. Kövezz meg, de nőként nem ilyen idiótákra vágyok. :D

Persze vannak olyan csajok, akik adoniszt keresnek, de ha megkérdezed ezeket a lúzereket, ők se érik be akármilyen nővel... sok csaj arra vár, hogy udvaroljanak neki, nem töketlen nyikhaj kell, akire úgy kell rámászni. Nem minden csaj nyomul szívesen. (de ezekre a kocka idiótákra tényleg úgy kell rámászni, 3 ilyenhez is volt szerencsém, ha én nem lépek, akkor senki :D)

De még sok más oka is van. Főleg az, hogy mindenki csak rinyálni képes, de tenni is valamit a cél érdekében, az derogál. Meg tudod, az erőfeszítést igényel. :D

2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

# 6/6

HIába próbálkozom, nyomulok rátok, ha ti vagytok olyan kedvesek kigúnyolni, megalázni meg elküldeni jó messzire. Ti válogatós, szívtelen népség! -.-

2013. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Ebben mi férfiak is hibásak vagyunk egy kicsit. Mert ugye sokszor csak egy luk kell és ezért gyakran "alulkalibrált" csajokat is felszedünk egy dugás erejéig.Aztán persze a csaj azt gondolja hogy " ha ilyen jó pasik is elvisznek , akkor miért adjam lejjebb..." Magyarul el vannak tájolva...Persze a szájuk sír , mert utána lesz*arják őket...A hozzájuk valók srácok meg hoppon maradnak.

Másrészt a fene nagy emancipáció hátulütője az , hogy a nők nagy része elfelejtett igazi nőként viselkedni , miközben a férfiaktól elvárják a férfias viselkedést.Nem tudnak tisztelettel , illendően viselkedni azokkal a férfiakkal akik veszik a bátorságot , hogy megszólítsák őket.Meg kéne tanítani őket , hogyan kell illedelmesen elutasítani egy férfit.Ahogy azt egy igazi NŐ is teszi...

2013. szept. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tömegjelenség, szerintem túl sok időt töltesz itt. Lehet, h több van ilyenekből annak köszönhetően, h ma van az az opció, h egész nap a gép előtt ülhet az ember és ezzel szórakoztathatja magát, ahelyett, h élné az életét, de ezek még mindig elenyésző kissebbségben vannak és senki mást nem okolhatnak, csak magukat.
2013. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csomó srác (ha nem mindenki) kb traumaként élte meg, hogy fiatalabb korukban úgy lettek visszautasítva, hogy megalázva lettek, akár mások előtt is, ezért nem mernek kezdeményezni, sőt, egyáltalán nőre nézni se.


Ha mégis bepróbálkoznak másnál, akkor vagy úgy jönnek le a csajnál, mint egy visszataszító félelmetes alak, aki mintha el akarja rabolni, vagy pedig túlzásba vitt kedvessége és a lány iránti túlzott rajongása miatt bekerülnek a "legyünk csak barátok"-skatulyába. Ezek a kudarcok mégjobban leépítik ezeknek a férfiak önbizalmát.


Toxikus szégyenük van, azaz eredendően alsóbbrendűnek és utolsó genetikai hulladéknak érzik magukat, ezt a felfogást pedig megérzik a lányok is. Okolják a világot, a társadalmat, a nőket, a "bunkó alfa hímeket", kritizálóak és rinyálnak gyakorikérdéseken, hogy "de én ronda vagyok, engem úgyse szeret senki, brühüm, brühüm".


Pedig csak a fejükben kell, hogy rendet tegyenek és megkaphatnak majdnem akár fullos lányokat is. Meg persze nem árt a jó higiénia, karakteres beszédhang, és rettentően fontos a non-verbális kommunikáció szerepe, ha csajozásról van szó.

2013. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!