Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok szerelmes lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni, más is járt már hasonló cipőbe?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még szerelmes és nem is tudom hogy milyen annak lenni. Rengeteg lánnyal találkoztam életem során. Jolis néztek ki, de nem tudtam egyáltalán szerelmes lenni beléjük, értelemszerűen nem is tudom mi az a szerelem, mit kell érezni stb. Viszont ha nem is fogom valaha megtapasztalni akkor sem bánom meg. Kémiailag minden rendben van velem, de szerelmes lenni már nem tudok. Onzalmat mér éreztem. Köszönöm. Van más is hasonló helyzetben?


Én egy 26 éves férfi vagyok



2023. márc. 16. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
26 évesen még nem késő, a szerelem megtalálhat. Élj, élvezd az életed, tapasztalj meg mindent és könnyebben lereagálod ha beüt a szerelem.
2023. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zcom09 válasza:
91%

Létezik egy olyan dolog hogy aromantizmus. Egy aromantizmus személy, nem vagy csak mérsékelten érez romantikus vonzódást. Álltalában jellemzi hogy nem vágyik romantikus kapcsolatra, nem is keresi. Gyakran de nem mindig együtt jár aszexualitásal, csökkent nemi vággyal. de a két dolog nincs összekötve. Így egy pusztán aromantiksu személy érezhet szexuális vonzalmat.


Persze lehet hogy csak még nem találtál senki neked valót. Vagy ha kicsit antiszociálisabb vagy az is nehezítheti a dolgokat.

2023. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néz meg pár romantikus filmet ami nem humoros jellegű ha nem komolyabb, talán át jön valami érzés.
2023. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jön át semmilyen érzés. Nekem nincsen ezzel bajom, de szerintem az játszhat közre hogy még nem volt olyan nő, nem találtam olyan nőt akik beindította volna bennem ezt a tűzet....
2023. márc. 16. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lasits , gondold at mi az amit kedvelsz egy noben fokent belso ertekek szerint es probalj olyanokkal ismerkedni.
2023. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kölcsönös vonzódás esetén lesz meg a szerelem, és az se úgy, hogy kilóméterekről nézitek egymást, hanem randizni kell.
2023. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen
2023. márc. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!