Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszenék neki már célzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszenék neki már célzott volna rá ?

Figyelt kérdés

Van náluk cégnek egy új fiú,egy héten csak egyszer jön hozzánk le vidékre(300km-re) a pesti központban van amúgy. Eddig 3x találkoztam vele.

Olyan közvetlen,laza és nagyon helyes. (Én mondjuk pont az ellentetje vagyok általában). Az elejétől olyan kedves tekintettel néz rám, és mindig poenkodik,meg olyanokat mondott, hogy tuti mással nem nevettem még ennyit itt. De kb ennyi, még egyszer sem érdeklődött rólam, magán jellegű dolgokról, még csak egy bók sem volt.

Tehát ez így egyértelmű hogy nem igazán jövök be neki mint nő, és csak alapból ilyen fajta?


2023. márc. 16. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy? 300 kilométerre él tőled!
2023. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból kedves, nyitott. Ha nőként vonzódna hozzád, annak lennének jelei: bók, érintés, személyes jellegű kérdések.
2023. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát végülis de,de attól még kezdek odalenni érte 🙁
2023. márc. 16. 18:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2es én is ettől félek.
2023. márc. 16. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Pesten ezer másik nője lehet.

Minek ábrándozol te videkrol?:D

2023. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet,az is lehet, hogy van barátnője.
2023. márc. 16. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyedben megpróbálkoznék azzal, hogy én kicsit közeledjek. Semmi nyomulás, csak amit fönt is írnak, hogy egy személyesebb jellegű kérdés, vagy egy érintés. Ha erre reagál valamit vagy megváltozik a viselkedése, akkor máris tudni fogod és nem kell kétségek között őrlődnöd.
2023. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is adódott és adódik ilyen helyzet viszonylag gyakran,illetől lejön hozzánk a világ végéről mosolyogva,én visszamosolygok,de délutánra lövésem sincs,hogy miket mondott,pedig poénkodott már meredek dolgokkal...Csak én lazán kezeltem,mert:

-Többszáz kilométer a távolság

-Otthon várják,ahogy engem is (ezt a részét ugyebár nem tudhatod,maximum ha finoman rákérdezel)


Szóval:nem kell ezt szerintem túl komolyan venni. Flörtnek oké,ha meg komolyan gondolja,lépni fog,hidd el!Mondjuk konkrétan randira hív,mikor ketten vagytok és nem poénból. 😁

2023. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Hozzáteszem egyébként,jelenlegi helyzetben is van például nálam magasabb beosztású személy,aki becézgetett,bókolt is,de ilyenkor én mindig megnézem a gyűrűt az ujján,illetve belegondolok mindkettőnk aktuális élethelyzetébe.

Ennek tudatában menj bele szerintem a flörtbe.

2023. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl messze nem megoldható .
2023. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!