Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek felé?

Figyelt kérdés

Járok egy munkára, ahol projektekért fizetnek minket. Aki tartja a projekteket, iszonyatosan tetszik (lány vagyok) pár év lehet köztünk.

Mindketten huszonévesek vagyunk. Eddig kétszer voltam, de nem nagyok mertem kezdemenyezni hiszen mégiscsak ő a vezetője annak a dolognak én meg egy “diák”

Viszont nem tudom van e barátnője vagy bármi, de szívesen kezdeményeznék, de csak óvatosan. Nevettünk már össze meg emlékezett az arcomra, sőt szerintem nyitott lett volna beszélgetésre is csak nem akartam ott kellemetlenkedni meg zavarni így pár mondat után leléptem

Szerintetek melyik a legintelligensebb módja hogy kiderítsem tetszenék e neki, de közben ne is égjek be?:D lehet van barátnője vagy bármi…


1-2 alkalmam lehet még utana kifut ez a dolog hogy láthatom



2023. márc. 17. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

" nem akartam ott kellemetlenkedni meg zavarni így pár mondat után leléptem"

Legközelebb kellemetlenkedj.

2023. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik közösségi portálon nem tudod lecsekkolni, van-e valakije? Mert ha nincs, utána simán elhívhatod egy kávéra - igen, nőként is!

N

2023. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs fenn SEHOL. De tényleg nincs, csak neten találtam meg a munkahelye szakmai oldalán
2023. márc. 29. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 A fenébe! Úgy pedig könnyebb lett volna :-(

Akkor próbálj esetleg úgy beszédbe elegyedni vele, hogy ez kiderüljön. Nyilván ne konkrétan kérdezz rá, hanem valahogy terelődjön olyan irányba a beszélgetés...

#2 voltam

2023. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Zavarba jön tőlem meg szeret poénkodni de nem igazán indul semerre a történet:( fogalmam sincs hogy kérdezzek
2023. ápr. 7. 22:07
 6/8 NTBS ***** válasza:
Odamész és elhívod egy kávéra.
2023. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
rib..
2023. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha kellenel már kezdeményezett volna.
2023. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!