Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány típus (személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány típus (személyiség) a szimpatikusabb e kettő közül?

Figyelt kérdés

Induljunk ki abból, hogy külsőre mindkettő ugyan olyan szép.Épp csak más a stílusuk és a személyiségük.


Első típus: Kihívóan öltözködő, hangos, közvetlen, barátkozós, bulizós fajta.


Második típus: Csendes, kissé magába forduló, szolidan csinosan öltözködő, otthon ülős fajta.


(És a félreértések elkerülése végett: Én nem lány vagyok! Ne írjon senki privátot!)



2023. márc. 18. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Hangos, közvetlen, társasági lány jön be inkább.
Csendes, magába forduló, szolid lány jön be inkább.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként szerintem a pasik többségének a 2. Szimpatikusabb.
2023. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom más férfinak mi jön be. Nekem a 2-es. Ha csak az első típus "létezne", inkább nem választanék.
2023. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kertész Körte válasza:
100%
Én úgy veszem észre, hogyha a magam fajtákból indulok ki, akkor a 2.at preferálnám, de a társaság egy bizonyos része "sajnos" inkább az első felé hajt. De persze ez társaságtól is függ, az én osztályom 3/4-e első típusú, 1/4-e 2.
2023. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kertész Körte válasza:
100%
De ha már 2 nő között "kell" dönteni, akkor inkább a második hölgyet válaszd, hisz az első hölgy nem fogott meg eléggé. (nem személyiségre értem az elsőt, másodikat)
2023. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell két szélsőséget összehasonlítani? Miért ne lehetne egy nő közvetlen, barátságos, és olyan értelemben "hangos" hogy nem csendes, meg mer szólalni, tud és szeret is véleményt kifejteni, beszélgetni, és lehet is vele jókat dumálni illetve jóízűen nevetni. Ezek mellett viszont nem bulizós (szórakozni szeret, de ez nem egyenlő a bulizás legmegszokottabb jelentésével), ha jó a társaság, akkor otthon "ülni" is szeret, és nem öltözködik kihívóan, csak csinosan - de csinos sokféleképpen lehet egy nő. Én például ez a típus vagyok. Őszintén érdekel, hogy az ilyen kérdések mindössze provokatív jelleggel íródtak-e, hogy ezzel is kategórizáljuk a nőket, vagy tényleg van két a leírásnak megfelelő nő, aki közül "választani" "kell/lehet"? Vagy csak arra jó, hogy lehessen a válaszokra mutogatni, mint (természetesen nem reprezentatív) "bizonyíték" hogy mire vágynak vALójáBaN a férfiak? Tényleg nem értem.
2023. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hozzáteszem, hogy minden barátnőm is az általam leírt kategóriába tartozik, tehát még csak nem is ritka jelenség.
2023. márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen is vannak szélsőséges karakterek. Én meg szinte csak ilyeneket ismerek. Olyan helyen dolgozok, ahol folyamatosan találkozom rajzos, és táncos lányokkal. Totálisan eltérő a két stílus. A táncos lányok üvöltöznek a folyosón, visítoznak, zeng tőlük az egész épület, és sokkal közvetlenebbek mondjuk velem, aki ott dolgozok. A rajzos/festő/képzőművész lányok meg olyan síri csöndben vannak végig, hogy nem is szoktam hallani, amikor megérkeznek. És lehet mondani, hogy "persze, rajzolni csendben is lehet, de táncolni csak hangosan", én nem a különféle foglalkozásokon tanúsított viselkedésükre gondolok, hanem ahogy azon kívül viselkednek, beszélgetnek. És nem egy, vagy két csapatból vonok le következtetést, hanem 11 évnyi tánc, és rajzos csoportból. Több száz emberből. Ez egy örökigazság. Ez a két stílus masszívan él, létezik, amik közül adtam választási lehetőséget. Attól még, hogy vannak olyan lányok is, akik valahol a kettő között vannak, ezek a szélsőségek mind léteznek. Amúgy meg, ha mindkét tulajdonság megvan benned, akkor az a kérdés, melyik a domináns? Ezt némi önteszt alapján el tudja végezni megában az ember. Egyébként meg nem kell minden kérdés mögé valami gonosz hátsó szándékot gondolni. Ez már kicsit üldözési mánia. Szimplán csak kíváncsi vagyok, melyik típust tartják szimpatikusabbnak az emberek. Egyébként én is jobban szeretem a "rajzosokat", mint a "táncosokat". És előre is elnézést, ha valaki táncos, és csendes, magába forduló, vagy ha valaki rajzos, és hangoskodik egész héten. Mindenből lehet kivételt találni, és mindenre van ellenpélda. Én most a nagy számok törvényeit vettem alapul. Ezt is ki kellett írnom, nehogy jöjjenek a szokásos "Ne általánosíts" szöveggel.
2023. márc. 19. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!