Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi vagyok, aki teljesen szűz, mert rettegek a nőktől, a visszautasítástól. De már nagyon ki vagyok éhezve a nőkre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy szűzen fogok meghalni.

2023. márc. 19. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Iratkozz be tánciskolába!
2023. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
én kiverem. 34 éves szűz férfi
2023. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz és győzd le a félelmedet a segítségével.
2023. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy szex hiányzik, akkor menj örömlányhoz. Ha más is, akkor amit fentebb írtak.
2023. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért félsz a nőktől? Ugyanolyan emberek mint te meg én. Kezdetnek a prosti jó lehet,utána lehet lazàbb leszel
2023. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

vágy olyanra amitől rettegsz? Ez beteges.


"Ha csak egy szex hiányzik"


hogy hiányozhatna neki az, amikor azt se tudja milyen.. max a fantáziája alapján.. de azt tudjuk hogy a fantázia meg a valóság nem épp egy és ugyanaz.

2023. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1# – Ez nem rossz ötlet amúgy! A tánc lazítja a gátlásokat.


2# – Én is. De ez nekem nem elegendő.


3# – Próbáltam már, de sajnos nem sikerült....


4# – Nem is tudom igazán, mi hiányzik. Csak a szex vagy a szerelem is. Szerintem a szerelem, romantika is. Lehet, hogy 5#-nek igaza van, hogy egy kupi segítene feloldódni, és utána tudnék érzelmi értelemben is nyitni a nők felé. Csak fiatal koromban alapvetően pont fordítva álltam ehhez.


6# – Tudod, a szex iránti vágy biológiailag van kódolva az emberben.Nem a szextől félek, hanem a nők által elkövetett lelki sérelmektől, a megalázástól és a visszautasítástól. És ez a beteges, nem az, hogy alapból vágyom a nőkre. Nem, tényleg nem tudom, milyen a szex, csak elképzelésem van róla, de a maszturbáció révén tudom, milyen érzés elélvezni.

2023. márc. 19. 18:50
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Sokmindenből nem maradtál ki..ezt egy ex kései szűzként mondom
2023. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen mitől félsz? Mi lesz ha elitasitanak? Nem halsz meg, vsgy ilyesmi. 😅
2023. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
#9 Pszichológiai hadviselésről hallottàl màr? Hozzàd sem kell érni igazàból hogy kicsinàljanak.. na a sok elutasìtàs is kicsinàl. Az önbizalmad,egód,stb a béka feneke alà fog kerülni,ês akàr halàl is lehet ennek a következménye.
2023. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!