Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetalálkoztam egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetalálkoztam egy ismerős lánnyal vásárlás közben, beszélgettünk, és szinte végig mosolyogva belebámult, a szemembe, mélyen. Ez mit jelent a lányoknál? Kb 30 éves a csaj.

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit. Jó kedve volt.
2023. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, én is ezt mondogatom magamban, hogy semmit, de fura érzés volt, mikor odébb mentem uánam nézett folyton.
2023. febr. 20. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Vni megkeseredett lehet aki már csak annak is örül ha egy pasi hozzászól csak
2023. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmit
2023. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy bámulás közben ügyesen kicsempészte a kosaradból az árstopos tejet.
2023. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Megkönnyítem" a dolgod (nőként): vagy tetszel neki vagy nem:D


Viccen kívül. Nekem sokszor annak a szemébe a legnehezebb néznem aki tetszik. Akire csak ismerősként vagy barátként tekintek, annak nem nehéz a szemébe néznem. De aki tetszik v akivel érzek némi szikrát annak sokszor nehéz, mert zavarba jövök.


Pont ma történt. Találkoztam egy társasággal (én voltam egyedüli nő, ahol több férfi is ismeretlen volt, most találkoztunk először).


És az egyiküknek akárhányszor belenéztem a szemébey mindig elfogott az érzés, hogy ez valahogy más/fura. Nem kellemetlen, nem rossz, hanem mintha lenne benne valami pozitív "feszültség". Na neki nehéz volt.

És én is folyton mosolyogtam, de jól éreztük magunkat, jó volt. Így arra is mosolyogtam aki nem jött be és arra is aki igen.


Szóval ez 50-50.

2023. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyabb fajta nőknél azt jelenti, hogy tetszel neki. Az ilyen mindenki Mancikája típusoknál viszont semmit, ők mindenkire így néznek.
2023. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mendenkinek, végül is másnap rámírt, megbeszéltük randi lesz hétvégén!!! Jól éreztem hogy ez másfajta nézes volt.
2023. febr. 22. 06:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne 😁
2023. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta kiderült egyedülálló anyuka. Behúzott a csőbe!
2023. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!