Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy magyar nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy magyar nőt, beleszerettem, de a lakhelye 8600 km-re van tőlem. Mit lehet itt tenni? Egy utazáson találkoztunk, ő a gyerekével volt, én a haverokkal. Egyedülálló, és még szeretném látni... Neki is bejöttem, csók is csattant.

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik, hogy mi lesz belőle.
2023. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen semmit. Kiveve, ha az egesz eletedet fel akarod boritani egy csok miatt, ami ugye nem jelent tul sokat. Akkor eladsz mindent es veszel egy repjegyet.
2023. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs esély egy helyre költözni a közeljövőben, akkor semmi. Jobb eltenni szép emléknek. Fenn lehet tartani a kapcsolatot online, de egy idő után már csak kínszenvedés lesz. Ez olyan távolság, ahol max évi egy alkalommal lehet személyesen is találkozni. Azt gondolom, hogy a 8600 km valami jobb helyen van, mint MAgyarország, tehát ő valószínűleg nem fog ideköltözni. Kérdés, hogy neked van-e esély rá, szeretnél-e? Megismerni sem tudod távkapcsolatban, úgyhogy nagyon rizikós.
2023. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért mondjuk meredek, ha egy utazás alatt már beleszerettél. Nem is ismered. Max vonzódhatsz hozzá.
2023. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobj földet a gondolatra és keress magadnak valakit a közelből. Feltéve, ha a régi életed nem akarod sutbavágni.
2023. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, hogy az 5. kommentelő nem azt írta, a mostani életem, hanem, hogy a régi életem. Mintha már tovább léptem volna. Pedig ez még a mostani életem, nem régi. De csinálhatnék belőle régit... Ha biztosan tudnám ez a nő a feleségem lesz és leélünk együtt egy életet, felszámolnék itthon mindent. De ezt nem lehet tudni. Puding próbája az evés.


Jóban lettem a gyerekével is, azóta egyszer video-telefonáltunk, mert látni akart. Mármint a fia. 2 napja volt az a hívás.


Kérdeztem tőle mikor az utolsó napunkat töltöttük együtt az utazáson, hogy el tudna-e képzelni valami folytatást, hogy még találkozunk, és azt mondta, ha oda mennék lakni valami csoda folytán a közelébe, akkor biztos. De így...

2023. márc. 20. 14:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig a személyisége nagyon olyan ennek a nőnek, hogy alkalmas partnernek az életben, gyakorlatias, határozott. Annyira el tudnám kettőnket képzelni hosszú távon. És még be is jöttem neki.


Ennek ellenére valószínleg semmi sem lesz ebből. De előre sajnálom, hogy egész életemben ott lesz a mi lett volna, ha...

2023. márc. 20. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen mi lenne ha, beszélgessetek sokat kamerán, ismerd meg amennyire csak lehet. Nincs lehetetlen csak tehetetlen. 🙂
2023. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Batoritaskeppen, en hallottam olyan sztorit, hogy magyar pasi megismert egy amerikai not valami online jatekban, kiutazott hozza ugy, hogy eleteben nem jart meg kulfoldon es nem beszelt angolul, aztan a no jott es vegul osszehazasodtak es a pasi kikoltozott az usaba. Ja, es mindketten baromi rondak! Nem kamu, ismertem a pasi tesojat, o meselte.
2023. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!