Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy osztrák (HR-es) lányba? Szerintetek lehet nála esélyem magyar pasiként?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem ki Bécsbe, IT diplomával, jelenleg még csak junior fejlesztőként. Ő volt a HR-esem aki így a felvételi eljárás folyamán intézte az ügyeimet meg még segített is lakást találni meg stb. és egyszerűen belezúgtam közben. Külsőre kb. az átlagtól kicsit jobb, pár évvel fiatalabb mint én. Nem tudom mennyi a fizetése, szerintem kb. annyi lehet most mint az enyém, viszont hosszú távon ilyen 5+ év múlva ilyen 2-3-szor annyit is kereshetek majd.

Szerintetek lehet nála esélyem úgy, hogy ő osztrák, árja, ráadásul Bécsi születésű is ha jól tudom. Én meg csak egy magyar vagyok és ráadásul még csak nem is a fővárosban születtem. Németül is csak alap szinten tudok, de az ehhez a céghez nem is kellett, mindenki angolul beszél, a világ minden tájáról dolgoznak itt emberek. Viszont érte hajlandó lennék haladéktalanul megtanulni németül is ha ezen múlna a kapcsolatunk.

Szerintetek van így nála esélyem, vagy örökre csak egy kelet-európai csöves bevándorló leszek egy osztrák árja lány szemében?



2022. jún. 8. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"árja"


"Ne feledd, az iskolában az árja nem járja!"


Kicsit nevetségessé teszi a kérdést ez az árjázás. ("Mi az, hogy sehol nem találják Fegelein-t? Keressék tovább!")

2022. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Van esélyed igen, ha külsőre az ő szintjén vagy. Ha nem, akkor semmi esélyed.
2022. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
A magyar kolbász világhírű!!
2022. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, van.
2022. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor van esélyed ha külsőre egy szinten vagy vele. Illetve ha nem vagy 5 évnél többel öregebb nála.
2022. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha megtanulsz rendesen németül szerintem mindenhogy előnyödre válik, bár tudom nem ez volt a kérdés.


A csajnál ha rendben vagy külsőre és magabiztos vagy, normális stb szerintem simán van esélyes HA elfelejted ezt, hogy őt felsőbbrendűnek gondolod. Felejtsd el, ő is ugyanolyan ember mint te vagy bárki más.


Ha normalis a csaj, nem fogja érdekelni hogy magyar vagy. Ha bejössz neki és rendes lány, akkor szerintem le fogja tojni.


Ami még talán jól jön ha igyekszel az ottani társadalomba beintegrálódni, nyitott vagy.


Szóval csak lazán, magabiztosan. Ha nem tekinted TE magadat egyenrangú félnek, hogy várod el hogy ő annak tekintsen?


(Amúgy irigyellek, Bécs az álomvarosom:D)

N

2022. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztrák nők nem annyira jönnek össze olyannal aki alig beszéli a nyelvet.
2022. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hívd el, és megtudod! Van veshiteni valód?
2022. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Ezt az arjazast nagyon gyorsan felejtsd el.

Kepezd meg egy kicsit magad, mert itt teljesen mashogy allnak a tortenelemhez, mint egy atlagos light-naci magyar.

Aztan csajozz.



egy becsi magyar no

2022. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


Pl. a munkahelye ;). Multinál az ilyet nem szeretik...

2022. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!