Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tinderen milyen nők vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen milyen nők vannak fenn?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
magyarók
2023. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jók
2023. márc. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Műanyag, sorozatgyártott, irreális igényeket támasztó, szoftverhibás nők.
2023. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok a sérült ember. Hordoz magával valamit, depresszió, csalódás az ex miatt, vagy még túl se lépett az exén. Tudom nagyon általánosítás, de az internetes ismerkedés valamennyire egy halmazt jelent.

Ez által, hogy ilyen emberekkel ismerkedsz / kapsz tőlük kosarat te is sérülhetsz, mint férfi és rögzülhet benned egy téves eszme, hogy nem vagy elég jó, magas, sportos stb.

Én nem javaslom senkinek se az interneten való ismerkedést, volt már tinderről barátnőm, de mindig azok voltak a hosszabb távúak, akikkel valahogy az élet "Összesodort".


Persze, nem akarom kijelenteni, hogy ez a törvény amit fent leírtam, de sokan tapasztalják szerintem.

2023. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztom amit az előző, ugyanezt tapasztaltam.
2023. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!