Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy tudjak neki segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmnek össze tört a kocsija és nem tudok neki adni több mint 500 ezer forintot és én vagyok a szar. Én is nő vagyok, én vagyok a fiatalabb 13 évvel,leszbikus párkapcsolat. Azt mondtam neki, hogy megoldjuk valahogy, nyugodjon meg. Kérdezte hogy, mondtam nem tudom, de holnap jobban át tudjuk beszélni a dolgokat, mert 12 óra meló után hulla vagyok. Nem egy házban lakunk, így megnyugtatni se tudom. Azt mondta egy hazug vagyok, keress más nőt meg cserben hagytam. Honnan szerezzek annyi pénzt pár nap alatt ☹️. Miért bánik így velem? :(
2023. márc. 20. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh, bakker, te még mindig itt tartasz? Te vagy az, aki azért nyöszörögött, mert a barátnője visszaköltözött a bolond anyjához?

A csajod full beteg, amellett kihasznál téged. Ne haragudj, de meg is érdemled, mivel hagyod. Valószínűleg te se vagy normális. Akkor kaptál egy csomó jó választ, de aki menthetetlen, azon nem lehet segíteni 🤷🏼‍♀️

2023. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szakits vele és töröld a fiókodat.
2023. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha szeretitek egymást egy törött kocsi biztos nem állhat az utatokba.

Imádkozni fogok értetek.

2023. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehuz penzel.. ez kihasznalasrol szol csak nala.. keres masik jagylot.
2023. márc. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó autószerelővel kéne beszélnetek. Egy igazi szaki ránézésből megmondja mi a gond az autóval.
2023. márc. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány csak le akar húzni. Menekülj.
2023. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!