Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szenvedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy szenvedés nélkül együtt tudjak élni a gondolattal, hogy sosem tapasztalhatom meg a kölcsönös vonzalmon alapuló párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugyes vagy
2015. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kicsit szomorkás a hangulatod mámaaa kicsit hülye vagy te is mámaaa...
2015. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy pszichológus sokat segíthet. Mondd el neki, hogy te már eldöntötted magadban, hogy nem akarsz kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatot, de nem tudod elfogadni a döntésedet.


21/F

2015. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb módja, ha elfogadod és megbékélsz vele.
2015. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
és miért nem tapasztalhatod meg sosem?
2015. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert tré adottságaim vannak, és maximális igényesség mellett sem felelek meg azoknak a csajoknak, akik nekem tetszenek.
2015. márc. 15. 21:31
 7/13 A kérdező kommentje:

"Legegyszerűbb módja, ha elfogadod és megbékélsz vele."


Azzal tisztában vagy, hogy a kérdést magát adtad válaszként?

2015. márc. 15. 21:32
 8/13 anonim válasza:
Ezzel nem tudsz mit kezdeni,egesz eletedben szenvedni fogsz emiatt.Bar kerdes,hogy tenyleg baratno kell-e neked vagy csak ego?
2015. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem az egoról szól. Én is át akarom élni, hogy milyen egy olyan nővel lenni, akiért rajongok, és nem tudom elviselni, hogy az adottságaim miatt ez lehetetlen.
2015. márc. 15. 21:49
 10/13 anonim válasza:
De ez van,bele kell torodni,en is megtettem.Vagy nagyon kemenyen dolgozz meg erte pl gyurd ki magad rendesen.Gazdag se leszel sosem ha nem szulettel annak,csak ha kemenyen dolgozol erte vagy szerencsed van.Jo nod is csak igy lehet,ha nem szulettel helyesnek.
2015. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!