Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra melyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra melyek a legfontosabb külső tulajdonságok egy férfin vonzalom szempontjából?

Figyelt kérdés
Mi az ami számít, es mi az ami nem annyira? Arc, szemek, frizura, fogak, különböző testrészek, stb.

2023. márc. 21. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Mindig a szőkék kék szeműek tetszettek, most már inkább a sötét haj és szem a zsanerem. viszont ha jól néz ki tok mindegy mi milyen színű.

Nekem special fontos a kéz kinézete, kézmániás vagyok és hogy ne legyen szőrös majom II.

Persze nagyon dagi se, csontos se, de nem muszáj izmosnak lennie (szálkás inkább), egyszerűen egészséges, ápolt kinézete legyen. És persze az illata is fontos. :)

2023. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szeme a mosolyával.
2023. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt bőr, haj, fogak.
2023. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt, sportos megjelenés, mosolygós, helyes arc. Nem kell, hogy egy férfiszépség, vagy kigyúrt modell alkat legyen. Legyen harmonikus a megjelenése. NE legyen elhízva, ne legyen igénytelen. Nálam legyen magasabb, és nagyobb darab is. A nagyon vékony pasik sem tetszenek. De amúgy ez a vonzalom megfoghatatlan, úgyis az tetszik, aki tetszik és pont.
2023. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Arc a legfontosabb, aztán a testalkat. Nem kell kigyúrt legyen, de ne legyen elhízva. Nem tudom elképzelni hogy egy adonisz testű számomra nem vonzó arcú férfit megcsókoljak vagy bármi. Ápoltság nyilván, de ez nem biztos hogy ide tartozik.
2023. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Legyen haja, ápolt fogak.
2023. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem ha mosolygós, kiegyensúlyozott emberek tetszenek, értelmes tiszta tekintet a szép szemek, bőr szép kéz stb.
2023. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Apolt haj: rovid v beallitott,helyes szabalyos szepfius arc,ranctalan bor,szabalyos fogsor,szeles vallak,szalkas lapoz izomzat,nagyon lapos zsirparnamentes has,185 cm min. Legyen onbizalma,jo humor,lazasag.

Feher bor,aranyszoke haj ,kek szem.

2023. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. 35/N
2023. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt és férfias legyen.
2023. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!