Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek számít vonzalom szempon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít vonzalom szempontjából hogyha egy lány/fiú olyan mediterrán, napbarnított bőrű?

Figyelt kérdés
Például attól hogy az egyik lánynak/fiúnak világosabb a bőre mint a másiknak, attól még tetszhet nektek jobban? (Itt most csak is a bőrszínről beszélünk, bármiféle mögöttes rasszista gondolatot kizárva!) Azért kérdezem ezt, mert sokan járnak szoláriumba, meg most hogy itt a nyár mindenki barna akar lenni. Én úgy vagyok vele, hogy egy hófehér bőrű lány is lehet gyönyörű, nem az esetleges sötétebb bőrszíne fogja vonzóbbá tenni számomra. Ti hogy vagytok vele? Nemet, és kort is írjatok, kérlek titeket. 23F
2014. jún. 9. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem őszintén szólva jobban bejönnek a fehér bőrű lányok :) Azt még megértem, ha valaki napozik, sokat túrázik vagy gyakran jár strandra és lebarnul, de a szolis lányokat nem szeretem. Ha túlzásba viszik akkor nagyon természetellenesen néznek ki tőle.


19/f

2014. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szolis lányokat én is utálom. Engem egyáltalán nem vonzanak.
2014. jún. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!