Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért gond a nő szempontjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért gond a nő szempontjából, ha az apakomplexusától vezéreltetve alakítja ki a kapcsolatait?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon a jolly joker válasz szokott lenni az apakomplexus, ha párkapcsolati vagy vonzalmi kérdésben nagy a korkülönbség a férfi javára. Ezt kvázi elítélőleg mondják az emberek. De miért káros az a nőre nézve, ha az apakomplexusa van a háttérben?

2013. jún. 22. 21:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
disclaimer: én férfi vagyok
2013. jún. 22. 22:17
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert az apa komplexus az nem egy normális dolog, betegség. Ezek az emberek olyan szempontból választanak társat ,hogy az apjukat pótolja. Vagyis megkapja azt a törődést amit az apjától nem kapott meg kiskorában.Párjuk az apjukat pótolja és a nők a gyerekek akikre vigyázni kell , ezek a nők nem felnőttek hanem nagy gyerekek. Szerintem egy pár kapcsolat arról szól ,hogy valaki a társad legyen és nem az apád.Ami elmúlt azt nem lehet pótolni.Miért baj?Hátha valaki egész életét így akarja leélni,hogy minden pasiban az 'apját' keresi.....
2013. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha valakinek ez boldogságot nyújt, akkor nem látom mi a rossz ebben. Arra hozhatnál valami forrást, hogy ez egy betegség lenne.
2013. jún. 22. 22:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták már, hogy apakomplexusom van, amiért az idősebb férfiakhoz vonzódom. Pedig szerintem nem feltétlenül apakomplexus az, ha valakinek egy érettebb férfiasabb társra van szüksége.
2013. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb probléma, hogy ezen az oldalon a legtöbben úgy vagdalkóznak meg dobálóznak ezzel az "apakomplexusos vagy" szöveggel, hogy közben fogalmuk sincs róla mi is az! Mert az, hogy egy nőnek jóval idősebb pasija van, még nem jelenti feltétlenül ezt. Tehát először a fogalmakkal kellene tisztában lenni...
2013. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát igen...
2013. jún. 22. 22:56
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Én egy szóval nem írtam azt,hogy ha valaki az idősebb férfiakhoz vonzódik annak minden esetben apakomplexusa van. Mellesleg úgy írtam a véleményem ,hogy utána kerestem mi is az az apakomplexus ;)

Amint írtam egy kapcsolat szerintem arról szól ,hogy társak /partnerek vagyunk és nem arról ,hogy az apánkat pótolja ,hogy a férfi legyen a nő apja,kinek mi.

2013. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez oké. De sajnos ide nem írtak azok, akik ezt szitokszónak használják. Pedig biztos látták a kérdést. Talán rádöbbentek, hogy meggondolatlanul használják ezt a szót. Vagy inkább simán nem tudnak érvelni.
2013. jún. 24. 00:24
 9/16 Hanariko ***** válasza:
az érintettek sose válaszolnak a nekik feltett kérdésekre...
2013. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az apakomplexus betegség-nem úgy mint a bárányhimlő.És sajna ezen nem igen lehet segiteni.Itt az a lényeg,hogy a nő egy apa-potlót keres magának,nem igazán férfit.Ezt ő sem fogja belátni,de a kapcsolatainak mindig lesz egy defektje.

ez az nő szempontjából jó,de nem mindenférfi akar a barátnőjének az "apja" lenni.

2013. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!