Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikeres nőként ti kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres nőként ti kapcsolatot kezdenétek egy pultos fiúval?

Figyelt kérdés

Adott a fenti szituáció. Minden adott egy kapcsolathoz. A fiú helyes, kedves, figyelmes. Abszolút az esetem külsőre is.

Azt tudni kell rólam hogy 2 munkahelyem is van. Főállás mellett kezd beindulni a modell karrierem, és ez miatt kicsit kezd elszaladni velem a ló. Elég jól is keresek, mindenen megvan. Ezzel szemben azt érzem hogy a fiú nem érte még el azt, amit az embernek illik már elérnie az ő korában. Nekem nagyon furcsa lenne ha pl. autóval nekem kellene fuvaroznom őt. Azt sem tudom egy nyaralást megengedhet-e magának?🤔

Próbálok arra gondolni, hogy nem ez a lényeg, de azt hiszem hogy később ebből még úgyis adódnának problémák.

Mi a véleményetek?


2023. márc. 22. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Jezzzus. Jó nagy arcod van. Magyarázd már el nekem, hogy te mitől vagy sikeres. Nem látok semmi olyat amitől te sikeres lennél.
2023. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Neked az siker, hogy 2 állásod van? Volt modell ismerősöm, ott térdelni kell drága a bácsik előtt, hogy te “sikeres” legyél.. Másrészt majd sikeresnek mondhatod magad, ha Palvin helyett Te virítasz a címlapon addig csak 1 vagy a 1.000.000-ból. Én ezt nem nevezném sikernek. Ez a nagy modell szakma pedig nem életed végéig szól, max 10 év vagy amíg nem jön a gyerek. Szerintem szállj le a magas lóról.
2023. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha ilyen személyiséget adsz elő élőben is, akkor inkább szerintem ne állj szóba fiúkkal ismerkedési szándékkal míg fel nem nősz. Mondjuk az egyetlen tanács, amit életem során kaptam, hogy modellel sose állj össze, az elmúlt évben kezd csak értelmet nyerni, de hatalmasat segítettél.
2023. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem hagyd békén szegényt.
2023. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Látott már téged orvos?
2023. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

"Illik..."

Pusztán ennyi elég is volt :D

2023. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Jó, azért nem kell így lehordani szegényt. Nőként valóban nem illik társadalmilag "alulválasztani".

Egyrészt hány éves a fiú? Ha mondjuk ilyen 25 körüli, akkor szerintem még nem kell leírni, lehet még kocsija, meg kicsit több pénze is. 30 fölött már valóban esélyes, hogy ez lesz neki a végállomás. Azt nézd, van-e benne ambíció, mik a jövőbeli tervei, s miket tesz értük. Szerintem fontos, hogy hasonló motiváltsággal rendelkezzetek, hosszabb távon a kedvesség meg helyesség valóban kevés lesz.

2023. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Én teljesen egyetertek vele!

Nő vagyok! Mi a fenét kezdjen egy csóró pasival? Én sem allnék le vele, jóval kevesebbet keres nálam, nincs autoja, nem tud kifizetni egy nyaralást. Vagy majd én fogom fizetni az ő részét is? Meg én fogom fuvarozgatni? Hát egy f*szt! Inkább akkor egyedul. Ja, és gyerekunk se lehetne. Az.ilyen max szexkalcsolatra jo

2023. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

#7

Kezet foghatnál a kérdezővel. Alulválasztani? Mi ez? Ez nem a Tinder babám, hogy rangsorolom külső alapján az embereket. Szerelem csak 2 ugyan olyan “kategóriájú” ember között létezhet? Nagyon nem.. Simán benne van a pakliban, hogy az a srác 1000x többre fogja vinni mint ez a “modell” (manapság már amúgy is mindenki az.. még a legcsúnyább de jó seggű/mellű csaj is modell az instán több százezer követővel..)

Amúgy meg mit foglalkozol a pénzével? “Sikeres” a kérdező, akkor mit számít neki, hogy a párja mennyit keres? Ja, hogy azért ha befuccsol ez a HATALMAS nagy modell karrier akkor legyen egy anyagilag biztos háttér mögötte.. szégyen gyalázat amit itt le tudnak művelni a nők.. a való életben, hogyhogy nem ilyen egyik sem?:D Ja azért mert ők otthon vannak és a gyakorit nyomják és csak a neten van szájuk a valóságban pedig még bottal se piszkálná meg őket és a nagy igényeiket senki…

2023. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 2 választ! Látom ti értitek!

25 alattiak vagyunk egyébként.

2023. márc. 22. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!