Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi letilt azután,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi letilt azután, hogy pár napja még azt írogatta, hogy így meg úgy hiányzom neki, az mit jelent a gyakorlatban ?

Figyelt kérdés
Mindig nézegette a facebook storymat, mióta összevesztünk és rám írt ma, hogy beszéljük meg a dolgot. Egy másik nő miatt vesztünk össze és azóta mosolyszünet volt. Ma váltottunk pár sort, de megint baromi nagy vita kerekedett ki belőle és utána letiltott. Annyi ennek? Sajnos mondtam csúnya dolgokat, de nem ad rá okot, hogy bízzak benne...

2023. márc. 25. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mondtal csunya dolgokat, akkor nyilvan azert tiltott le.
2023. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ad rá okot hogy bízz benne akkor az nem véletlen.

Mit akar tényleg egy nőzős pasi?

2023. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi. De részedről is, mert ha nincs bizalom, akkor úgysem lesz jó, akármeddig húzódna is még esetleg.

Engem is letiltott tegnap egy férfi. Kicsit más sztori, ő azért tette, mert mostanában gyakran mondtam nemet a találkozásra, viszont ez amiatt volt, mert egy óvatlanul közzétett fb-poszt és pár korábban általa elmondott dolog meg helymeghatározós adatok alapján gyanús lett, hogy más nő is van képben. Nekem is rossz érzés amúgy, de ésszel belátom, hogy ennek már semmi értelme nem lett volna, hiába kaptam én is a "hízelgést" előtte...

2023. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!