Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan képesek egyes nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képesek egyes nők a tipikus lekoptató szövegeket gyakorlatilag házassági ajánlatként értelmezni?

Figyelt kérdés

#nők #férfi #szóvegértés
2015. aug. 27. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ezt fejtsd ki, kérlek, mert ebből a kérdésből számomra nem derült ki, hogy mire gondolsz.


Olyat kéne elképzelni, hogy te mondod: "sajnálom, van barátnőm", erre meg ő elkezd veled úgy viselkedni, mintha egy pár lennétek és teljesen felpörög, vagy mire gondolsz?


Amúgy az is lehet, hogy vagy kétértelmű volt az a tipikus lekoptató szöveg, vagy csak azt hiszi, kéreted magad, mert nem voltál elég határozott. Mást tényleg nem tudok elképzelni.

2015. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es pl olyan, hogy a srác kerek perec megmondja, hogy NEM, de emögé a nem mögé ha olyan hangsúllyal, v nem a szemébe mondja az illető, akkor belelát ezer dolgot, hogy biztos azért mondta így, vagy fordult el közben, mert a szíve mélyén igen... járni akar vele, vagy többet akar.


Ismerek ilyet.. Szörnyű... minden belemagyaárz mindenbe, hogy miért úgy van és próbálja az önigazolást a legfelsőbb szinten igazolni. Már-már betegesen kapaszkodva abba, hogy ez a nem ez egészen biztosan igen, csak a visszautasító fél össze van zavarodva.


Az ilyen nőknek nagy törés van az életükben, valami gubanc a lelkükben amiért foggal körömmel ragaszkodnak valakihez, akit a fejükbe vettek, hogy meg akarják szerezni.

Nem tudom mennyire hatékony módszer, de az ilyet maximum úgy lehet lekoptatni, ha elmagyarázod neki töviről hegyire, hogy te tényleg nem akarsz semmit tőle, se most, se soha, se előző se következő életedben, mert undorodsz tőle és ha nem hagyja abba ezt a zaklatásszerű viselkedést, akkor feljelented, mert hányingered van már attól, ha meglátod.


Na nagyjából szerintem egy ilyen gondolatsor segítene max abban, hogy az ilyen típusú nőket a pasi leszerelje magáról.


30N

2015. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne viccelj, ezzel a férfiak is ugyanígy van.. Nem is tudtam, hogy a nők is ilyenek. Ha egy visszautasítás udvarias, a szerelmes fél belelátja, hogy igazából csak a körülmények miatt mondott nemet, ha pedig a visszautasítás bunkó, akkor azzal áltatja magát, hogy csak vívódik szegény az érzelmeivel, védeni akarja önmagát a szerelemtől.. Szóval egy szerelemes férfinak vagy nőnek teljesen mindegy, mit mondasz, azt fogja hallani belőle, ami számára reményt ad.
2015. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazából 3-as szépen megfogalmazta, ha szépen utasítják vissza azért táplálja a reményt, ha durván, akkor meg azért, hogy biztos fel van dúlva szegény. Bár azt gondolom, hogy egy idő után a normálisabb férfi/nő belátja, hogy a NEM valóban nem.

De vannak olyanok, akik évek óta reménykednek, hogy a nem egyszercsak igenné válik és ezért képesek olyan szinten megalázni magukat, hogy sokan nem is gondolnák.

2015. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezért nem kell "tipikus lekoptató szövegeket" használni, hanem egyértelműen megmondani, hogy nem tudsz vele semmit elképzelni. Ha abból sem ért, akkor magára vessen. (Bár tényleg van ilyen is, de nem csak nőben! Nekem volt olyan férfi az életemben, aki 5-7 egyértelmű visszautasítás után adta csak fel!)
2015. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
24%
remény nagy úr
2015. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, nekem barátnőm ilyen sajna... évek óta a nem-et igennek veszi a kiszemelt férfitől.

Mi ezért már egyszer össze is vesztünk, hogy én nem értem, hogy köztük van egy kötelék, amiért ő sosem fogja feladni, pedig lett volna más akivel összejöhetett volna, de azokkal meg nem foglalkozott.

Nekem ezt szörnyű látni, hogy időközönként milyen mélyésgekig képes ő lealázni magát és mindent megmagyarázni, hogy a pasi mit hogyan értett. (ami másnak teljesen egyértelmü visszautasítás lenne)...

Én már lemondtam róla, hogy valaha is ráébred, hogy ez a pasas nem szereti, olykor barátnője van... még erre is talál indokot, hogy miért.

Szomorú egy ilyen :(

2015. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

En is erzek ilyet.

Vannak olyan szituk, amikor hiaba mondjatok a nonek, mert o biztosan es 100%-ig erzi, hogy osszetartoznak. Senki, meg az imadott ferfi sem tudja ot lebeszelni errol.

Amikor a kozos feladatuk megszunik (lelek-szinten), a vonzalom is alabbhagy.

2015. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok,

csak hogy ertsetek mi van ennek a hattereben. En 15 eves koromban kaptam nemi infot arrol, hogy hogy fogom ezt az embert felismerni, es ugy is lett. Ha valaki pl. elore megalmodik egy tizenX evvel KESOBBI talalkozast, nem fogjatok tudni rola lebeszelni.

2015. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam olyan, hogy mindenben a reményt láttam és belemagyaráztam, de azért a megfogalazott elutasítást felfogtam.

Azóta meg felnőttem 😊

2016. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!