Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 48 éves nö, 66 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 éves nö, 66 éves férfi. Túl nagy korkülönbség vagy akár müködhet is?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nö. Találkoztunk párszor. Együtt élni, lakni egyikünk sem akar. De szívesen töltjük együtt az idöt. És igen, volt már szex is.

Neki gyerekei, unokái vannak. Én elváltam, egyedül élek. Gyerekem nincs.

De azért mégiscsak 18 évvel idösebb.


2023. márc. 25. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a no, neked kellene tudni, hogy akarod-e. Nyilvan volt mar ilyen a tortenelemben.
2023. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Itt a legtöbb válaszolónak úgy is csak idióta sztereotípiái lesznek majd, pedig az nyilván a 66 éveseknek nem a legalját képviseli, aki képes bevonzani egy 18 évvel fiatalabb nőt.
2023. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Egy pár évig működhet.
2023. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő biztos hálás lesz érted, ezt neked kell tudni. Szerintem marhára öreg már egy 66 éves férfi, de te ismered.
2023. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig akkor se tart, ha csak a halál választ el tőle. De te hogy fogod azt viselni 5-10 év után?.
2023. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idős nő vagyok, de nálam szóba se jöhetne, még az 50-est is meggondolnám 2x.

Ha most nem is olyan sok neked, pár év múlva nagyon is az lesz.

2023. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez így mindkettőtök részéről is csak inkább barátság extrákkal - bár fogalmam sincs, hogy mi vonz egy 66 éveshez - akkor mi a baj? Nem leszel az ápolónője. Attól félsz, hogy sze.x közben egyszer csak infarktust kap, vagy már arra sem lesz nemsoká alkalmas? Ha megakadt rajta a szemed, akkor csak nem lehet olyan tatás, a kor meg csak egy szám!
2023. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
6-7. Képzeljétek el, hogy valakit előbb láttok meg a szemeitekkel, előbb látjátok az arcát, halljátok beszélni és kezdtek el vonzódni hozzá, minthogy megtudjátok a korát. Sármos, egész ránctalan, jól tartja magát. Mit nem lehet ezen elhinni?
2023. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

8. Itt nem csak a kinézetről van szó. A fene se akar hamar megözvegyülni, v. egy közel apja korút ápolni apja helyett, arról nem is beszélve, hogy egyébként is előbb halnak a férfiak. A kor az egy konkrét szám, külsőtől függetlenül.

6.

2023. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

9. Imádom ezt a "közel apja korút" dolgot. Mintha manapság az emberek 18 évesen válnának szülővé. Ezt az apja lehetne dolgot olyan 30 év korkülönbségnél el lehet már fogadni, hiszen a legtöbb ember manapság ilyen idős korában, de inkább idősebben vállal gyereket. Vagy akkor lehet ezt mondani, de tessék menni 18 évesen gyereket vállalni mindenkinek és akkor még igaz is lesz.


A másik dolog, hogy ez így nagy butaság, ahogy mondod. Azért, mert a konkrét férfiről semmit nem tudsz. Még egyszer mondom: Nyilván nem a férfiak legaljába tartozik, ha egy 18 évvel fiatalabb nő vonzónak látja. Ha ennyire a statisztikák szerelmese vagy, akkor menjünk bele abba, hogy ez a férfi nagyvárosi vagy vidéki-e, diplomás-e, dohányzik-e, túlsúlyos-e, vagyonilag a társadalom melyik decilisében van és hasonlók. Mert képzeld nem ugyanannyi a várható élettartama a férfiak között sem egy dagadt gyári munkásnak és egy sportoló értelmiségi dolgozónak. És ugyanezekből is ki lehet következtetni a várható élettartamát.


De nyilván a szerelem és a vonzalom nem így működik, tehát akik ezzel kekeckednek, ők simán csak korkülönbség ellenesek a saját életükben és ezt ki akarják terjeszteni másokra is és nem lehet semmivel meggyőzni őket. Ha annyira a megözvegyüléstől félnének a nők, akkor kb. 8 évvel fiatalabb férfiakat választanának, mert azokkal élnek nagyjából egy ideig. Én csak ezt nem szeretem, amikor racionálisnak próbálnak beállítani érzelmi dolgokat.

2023. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!