Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 43éves nő 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43éves nő 30 éves férfi Müködhet a kapcsolat 13 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés.Működhet,de az nem azt jelenti,hogy nálatok is fog.Felesleges ilyet megkérdezni,hiszen nem ismerünk benneteket.
2018. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Függ a személyiségtől, érettségtől is. Nálam 18 évvel volt idősebb az egyik párom, nagyon jól kijöttünk, de voltak dolgok, amikben hozzám képest konzervatív volt.


Plusz idővel elkezdett úgy irányítani, mint ha az apám lenne. Ott már tudtam, hogy ebből hosszútávú nem lesz. De ez az én esetem. Unokatesómék között pont 13 év van, és remekül kijönnek. Egyénfüggő. :)

2018. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a 30 éves pasi nem akar gyereket, vagy már van és nem baj, ha nincs közös gyerek, akkor igen működhet. De ehhez mind a két fél szükséges.
2018. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vajon mit akarhat egy -hozzá képest- nénitől??!
2018. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy működhet, abban az esetben ha komoly a srác és nem csak kalandozik. Az én ismerősöm 42 éves bűnronda, alacsony, agyonszolizott nő és a fiúja 30 sincs, ők most per pillanat jól kijönnek, nem rég jöttek össze munkahelyen. Nem tudni mi lesz belőlük, egyiknek sincs még gyerek. Viszonylag kevés időt tippelek nekik, mert a srác jól néz ki, a nőt ismerve azt mondom hogy az inkább szexkapcsolat. De bárhogy is lesz köztük, mindenképp jó emléke marad belőle egyiknek és másiknak is.
2018. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha a 30-as valóban komolyan gondolja és nem fog mellette csajozni.
2018. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!