Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos, magas férfiak. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, magas férfiak. Volt már olyan veletek, hogy egy alacsony, vékony lány rommá vert?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

A földharc kivételével, a súlycsoport rengeteget számít. A kisebbik fél gyengébbeket üt és kevesebb ütést bír el.


Szóval álló harcban erre roppant kicsi az esély.


Ennek mi köze a szexualitáshoz ?

2023. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

#1

Az ütéstávot se hagyd ki. A magasnak sokkal hosszabb a keze.


Magas, izmos férfit egy alacsony, vékony làny nem fog megverni se, nem hogy rommá. Legfeljebb úgy tesz a férfi.

2023. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Jogos önvédelemből pofángyűrhető a csaj is. Férfi-férfit, nő-nőt ha ez megborul vagyis nő kezdeményezi akkor csatt neki. Férfi soha ne kezdeményezzen ilyet, csak akkor üssön, ha a nő is. Így látom helyesnek.
2023. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Jartam mma-ra,bjj-re. Foldharcnal is elonye van a nehezebb magasabb felnek,bocs.


Jo,h ide olyanok irogatnak,akiknek nincs is tapasztalata….

2023. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen csak akkor lehet, ha a csaj domina, a pasi szub, és bdsm szeánszot tartottak
2023. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy szinte minden létező férfi erősebb fizikailag szinte minden létező nőnél. Sajnálom, ha ez valakinek nem tetszik, de linkelek forrást is és rengeteget lehet erről olvasni máshol is.


Tehát ehhez még izmosnak sem kell lenni férfiként.


[link]

2023. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Vele sokat kesztyűztem akkoriban, amikor a cikk íródott, akkorát ütött, mint egy bivaly. Aki nem képzett, szerintem nem sok eséllyel maradt volna állva előtte.


[link]

2023. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Találkoztam már a nevével a neten! Durva!
2023. márc. 25. 22:22
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Az se mindegy ki milyen gyors és milyen technikája van. Milyen a reflexe...Sokszor a nagydarab lomhább.
2023. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A filmekben, pl. Charlie angyalai ez nagyon általános jelenség. Mindig kíváncsi voltam ez tényleg megtörténik e a valóságban egy ügyes csaj leveri e így a pasikat.
2023. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!