Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el? Most kezdünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el? Most kezdünk ismerkedni egy sráccal. Szimpatikus és helyes. Szívesen ismerkednék tovább vele, de...

Figyelt kérdés
Már az első randin kiderült, hogy erős dohányos. Ráadásul azt a barna szivarkát szívja. Valahogy nem is illik hozzá. Beszéljek vele erről? De olyan rossz lenne már az elején úgy indítani, hogy ez meg az nem jön be nekem. Hogy tudnám jól megfogalmazni? Vagy ti hagynátok aztán majd lesz valahogy?

2023. márc. 26. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
biztos köp is jó nagyokat!
2023. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked alapból nem jönnek be a dohányos srácok, akkor hosszútávon sajnos nem sok értelme lenne egy ilyen ismerkedésnek, vagy kapcsolatnak a későbbiekben.
2023. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem beszélsz vele erről, akkor mit vársz a 'majd lesz valahogytól'?
2023. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell erőltetni. Szar dolog, de egy dohányos csak akkor fog tudni leszokni ha Ő akar, maga miatt, nem más miatt.
2023. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nemcsak önmagát, de a környezetét is veszélyezteti ezzel, íyg érdemes mérlegelni ezt.
2023. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizárólag ok a dohányzás, így nem ismerkednék tovább és ezt őszintén meg is mondanám.
2023. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én elmondanám neki, hogy szimpatikus, de a dohányzás nekem nem jön be. Nem maradnék vele, mert azzal saját egészségem rombolnám, + szerintem nem vonzó egy dohányos férfi testszaga, így nem is vágynék az intim együttlétekre úgy. Innentől az ő dolga, hogy neki megérne-e annyit ez a kapcsolat, hogy leszokjon egy káros szenvedélyéről (amivel ő is jól járna), vagy neki nem ér ennyit ez az egész (így meg jobb is, hogy az elején kiderül).

Elég annyit mondani szerintem, hogy nagyon tetszik neked, de a dohányzás kizáró ok nálad. De ha esetleg úgy hozza az élet, hogy leszokik, akkor szívesen randiznál vele a továbbiakban is.

Szerintem ez még be is jönne neki, mert a pasik szeretik a nőket, akik tudják mit akarnak.

2023. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Segéd melós gondolom azert szívja .. ha keregetnek tole az alkesz munka tarsak akkor legalabb nem okoznak nagy oenz hianyt..
2023. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb ezt előre elmondani. Ha előre elmondod, akkor jó esetben ő korlátozza majd magát, hogy összejöhessen egy nővel, aki nem bírja a cigit. Ha utólag kezded pedzegetni, akkor te leszel az, aki meg akarja változtatni őt, pedig megismerkedéskor tudtad, hogy ő dohányos... Nagy különbség.
2023. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Aki 300 par forintos szivarkat sziv az hajlektalan..
2023. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!