Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezt miért csinálta velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csinálta velem?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel jártam 2 hónapig, majd dobott azzal a felkiáltással, hogy már nem szeret. Én nagyon szerelmes voltam akkor belé és ez elég rosszul esett.


Utána egy hónapra rá a következő történt: látta, hogy ott vagyok ahol ő is és ezért direkt az újdonsült barátjával hirtelen elkezdett csókolózni úgy hogy lássam. Direkt csinálta és tudta, hogy ez nekem akkor rosszul esik. Ilyenkor mi a motivációja egy nőnek?


Régebben történt, de azóta sem értem, hogy ez mire volt jó neki.

Fordított helyzetben én nem tudnék ilyet tenni, hogy direkt a másiknak fájdalmat okozzak. Nem is értem, hogy ebben mi a jó?


Lányok! Ezt miért csinálta velem?


Srácok! Ti éltetek át hasonlót?



2023. márc. 27. 22:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Ne sírj már egy ilyen semmi kapcsolat miatt. Egyszerűen bunkó a lány, de ez gondolom neked is lejött. Es innentől kezdve nincs értelme tovább foglalkozni vele. Igazából már a szakítastól kezdve, de neked az nem akaródzik menni úgy látom.
2023. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztaltam már én is hasonlót...

Éretlen kis p*csa. Engedd el magadban, és jöjj rá, hogy a szerelem igazából te belőled indult ki egy hamis kép iránt. Másba is bele tudsz majd szeretni, hidd el...

Az első nagy szerelmem után nagyon össze voltam törve. Aztán utána jött másik... aki szintén összetört :'D De egyre kevésbé érzem meg, ugyanakkor remény is, hogy máskor is jöhet olyan, akibe beleszerethetek, csak nem szabad bezárkózni:)

2023. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, honnan tudhatnád, hogy direkt volt?


Ha direkt fájdalmat akar okozni, akkor szadista. Mivel én nem vagyok ilyen, nem tudom átérezni a mozgatórugóit, de neked azt mondom, ezt tudatosítsd magadban, hogy nem normális, nem neked való a nő, aztán keress jobbat. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2023. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#1 félreérted! Azóta rég más barátnőm van, akivel boldogok vagyunk.

Most csak valamiért eszembe jutott ez az eset és a motiváció az ami érdekelne. Inkább pszichológiailag, hogy mi játszódhat le ilyenkor egy ilyen emberben? Mik a motivációi?

2023. márc. 27. 22:17
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Primitív.
2023. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Én lány vagyok, de fogalmam sincs, miért csinálhatta.
2023. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de nem normális viselkedés és érzelmi működés, az biztos!
2023. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az, hogy szeret valamilyen szélsőséges érzelmet kiváltani, legyen az pozitív vagy negatív. Érzéketlen és csak ezeket észleli...?
2023. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, nő vagyok, nem hülye picsa, hogy értsem ezeket.
2023. márc. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Igazából eddigi életem során 10-ből 9 lány hasonlóképpen viselkedett. Az is jó kérdés, hogy általában ilyen az arány vagy csak én vonzottam be valamiért nagyobb részben ilyen lányokat?


Szerencse, hogy a barátnőm akivel már régóta együtt vagyok nem ilyen.


De érdekelne, hogy mi a motivációjuk, pszichológiailag, ilyenkor mi játszódhat le az ilyen emberben?

2023. márc. 28. 06:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!