Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, de vágynék egy társra. Normális ez? Magányos vagyok.

Figyelt kérdés
26 éves vagyok.

2023. márc. 16. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
A magadfajtáknak lett kitalálva a barátság extrákkal típusú kapcsolat.
2023. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid? Milyen gyakran találkozol velük?
2023. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. De e kérdés sem erről szól. Mennyire normális az hogy nem tudok szerelmes lenni, viszont egy párkapcsolatot elfogadnák?
2023. márc. 16. 16:54
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát a kérdésben még társról írtél, aminek igenis van köze a barátokhoz. És ja, pont erre számítottam, hgoy nincsenek barátaid.

Neked nem romantikus kapcsolat (mármint párkapcsolat) kell, hanem barátok, szociális kapcsolatok.

"Az ember társas lény" szoktuk mondani. De ez nem a párkapcsolatot jelenti, hanem a társakat.

2023. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Normális elvárás. Sokaknak elég az, ha van, akaihez szólhatnak otthon.
2023. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
És mit vársz a párkapcsolattól, kérdező?
2023. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Valami hasonlónak örülnék én is, mert nagyon hasonló helyzetben vagyok.
2023. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát barátokra nem vágyok. Szóval ez sem igaz rám.
2023. márc. 16. 17:26
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor pontosan mire vágysz? Milyenfajta kontaktusra?
2023. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát egy olyan lányra akinek egyedi kisugárzása van és valami olyan dolog van benne ami nagyon megfog. Eltudjunk menni sétálni, állatkertbe meg ölelni, csókolózni stb. Szóval egy szerelmi társra. De viszont nem vagyok szerelmes, vagyis legalábbis azért érzek szerintem így, mert nem találok olyant akibe szerelmes tudnék lenni.
2023. márc. 16. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!