Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiatal orvosnő? 21F

Figyelt kérdés

Ahová járok vért adni van egy fiatal orvos hölgy, általában ő szokott vizsgálni.

Szerintem nem sokkal idősebb nálam, láthatóan ő is nezezen magázódik (21 éves vagyok).

Vizsgálatok alatt is szoktunk beszélgetni nem csak a hivatalos dolgokról hanem hétköznapi témákról pl, hogy kivel mi történt, hol kirándultunk stb és láthatóan olyan aranyos és intelligens, pont amilyenre vágyom.

Én kicsit más pályán mozgok (programtervező informatikusnak tanulok) így lenne bármi esélyem nála? Hogy adjam a tudtára, hogy szimpatikus nekem?


2023. márc. 28. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen és igen.
2023. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit akkor tennél, ha tetszene egy fiatal kasszás nő, vagy egy fiatal fodrásznő.
2023. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem nem sokkal idősebb nálam"


6 év az orvosi, majd a szakosodás 2-6 év. Tehát minimum 5 év évvel idősebb nálad, ha 18 évesen kezdett tanulni, minden simán ment, és a legrövidebb idő alatt elvégezhető szakosodást választotta.

2023. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A legközelebbi látogatáskor te vizsgáld meg őt :)))
2023. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A probléma az, hogy az ilyen „nővérke”/dokinő típusok naponta több ajánlatot kapnak. Szóval nem lesz egyszerű megfognod a figyelmét.


Ezek a bensőségesnek ható beszélgetések is inkább tűnnek csak amolyan orvosi kedvességnek a páciens felé, mint szimpátia, vagy bármi személyes dolog... de ha emlékszik rád, az azért jó jel.

2023. márc. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Teljesen klassz szakmád van. Hasznos, jól fizet. Ha te is intekkigens vagy, simán hivd el randira
2023. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Hat, biztos idosebb nalad, de fiatalosnak nez ki.
2023. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne kattogj azon hány éves. Ha tetszik, hívd el nyugodtan valahova. Ha esetleg nemet mond, akkor sincs semmi, intelligensen kezelitek utána, ennyi.
2023. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ő pont olyan amilyet te akarsz, a kérdés csak az, hogy te vajon olyan vagy, amilyet ő szeretne magának? Amúgy a kor csak egy szám!
2023. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Orvosnőktől legtöbb pasi megijed. Végre lenne egy belevaló férfi, aki lépni is mer!

U.i.: orvos=/=nővér

2023. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!