Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleestem egy 5. -es csajsziba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy 5. -es csajsziba. Mit tegyek? Ez nagyon gááz?

Figyelt kérdés

hello.

az a helyzet hogy én 14 vok..ő meg 11..kb 13-14nek néz ki:D bomba jó csaj..tök sokszor elképzelem hogy mi járunk:P de akkor mindig beugrik hogy ááááááááá ő még csak 11:S mit csináljak?? ez nagyon gáz??

hozzáteszem az egyik legkedveltebb srác vagyok a suliban.

összes csaj velem akar járni:)


2010. okt. 7. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
előzö vagyok hát ha annyira tetszik neked akkor próbáld meg vele de hát ő még elég éretlen
2010. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Puszinál ne legyen még több köztetek.
2010. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bmeg..Kis idióta.

Én meg hozzáteszem,hogy egy éretlen kis p*cs vagy.;)

Ha gázbak tartod,mégse tetszik annyira.Ha meg olyan bombajó csaj,akkor miért lenne gáz? H*lye vagy te bmeg.

2010. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!