Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Teljesen beleestem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Teljesen beleestem.

Figyelt kérdés

Új suliba mentem.

A szekrényem mellett olyan fiúnak van a szekrénye aki...wáh:P egyszerűen túl szép hogy igaz legyen.

Nem ismerem személyesen, de az egyik oszt. társam(lány) barátnője abba az osztályba jár ahova ő,és néha velük ülünk egy asztalnál szünetben,de ő általában a haverjaival van.

Észrevettem hogy ő is néz,mondjuk én folyton bámulom, lehet hogy azért.bejelöltem facebook-on de megkérdezte h ki vagyok:S

Most már tudja de az elég gáz volt...Egyszerűen túl jó nekem:S

De most már teljesen beleestem...kinyomtattam az órarendjét,meg minden,kezdek meghülyülni.Ma szünetben mellém ült,és ettől annyira beparáztam h felálltam és elmentem,útközben persze majdnem nekimentem egy oszlopnak.

Mit csináljak hogy felfigyeljen rám?

Tisztára beégettem magam,azt hiszi szerintem hogy félek tőle.:/

Annyira helyes,és végre nem player...Egyszerűen nem bírom elfelejteni,minden nap látom a szekrénynél,de ha ott van meg se tudok szólalni,csak vmi gáz dolgot mondok-.-

p.s:külföldön élek és van még magyar akcentusom,szóval még az is levesz az önbizalmamból hogy megszólaljak.


2010. nov. 24. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most fiú vagy, vagy lány?
2010. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég lett volna nekimenni az oszlopnak. Akkor tuti felfigyel rád.


Viccen kívül. Látjátok lányok mennyire buták vagytok? Tetszik valaki és rohadtul az ellenkezőjét csináljátok. Nehogy rájöjjön szerencsétlen fiú, hogy bejössz neki. Mert véletlenül még kölcsönös lehet... Istenem.

2010. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én általában ki szoktam mutatni,de akkor meg én tolakodom...:/

Nem arról van szó,megpróbálom tudatni vele, próbálok szemkontaktusba kerülni vele, mindig "'véletlenül"' ott vagyok ahol ő...


Első:Lány vagyok.=P

2010. nov. 24. 21:22
 4/6 A kérdező kommentje:
meghát mindenki azt vallja hogy '"a fiúké az első lépés"'
2010. nov. 24. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
fiúké az első, de szemezz vele, mosolyogj az arcába v nézz úgy ah a lányok szoktak tudod :D és mindjart kapcsolni fog :D hajrá!!!:D f/16
2010. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, megteszi ő az első lépést, de ha már az alapvető nem nyelvi reakcióid negatívak, akkor több lépést nem fog kezdeményezni az irányodba
2010. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!