Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleestem a meleg barátomba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem a meleg barátomba. Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
egyáltalán normális ez? hasonló esetek írjanak! részletesen leírva: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2011. szept. 2. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
szerintem inkább felejtsd el! gondolj arra hogy bármit elkaphatsz tőle, mert sajnos a melegek között sűrűn terjed a nemibetegség, és neked se tenne jót ha összeszednél tőle valamit! lehet csak azért tűnik olyan érdekesnek mert tudod hogy "tiltott gyümölcs" remélem segítettem! 16/L
2011. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
hú, én is jártam így, nem irigyellek. tudom, hogy klisé, de az idő mindent megold.
2011. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
kisbaltával
2011. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Attila123456 ***** válasza:
20%
Hozz egy baltát majd én segítek...
2011. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Úgy, mint Róka a lakatot! ANYÁDDAL!!!!
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

22:16, köszi az értelmes kommentet, de ha ez olyan gyorsan és egyszerűen menne... de azt nem mondtam, hogy "azt" akarok vele...

22:16: hogyan tudtad elfelejteni?:D:S

a baltát pedig hagyjuk. -.-

2011. szept. 2. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is voltam ilyen helyzetben. Nekem az segített, amikor együtt láttam egy pasijával smárolni. Valahogy utána már nem tetszett.
2011. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
A melegek közt sem veszélyesebb a szex mint a heterok közt, ugyhogy ha érdekel a dolog probáld ki, mert egy életen át kiváncsi maradsz ha nem teszed és akkor eldöntheted hogy jo-e neked. Ha nem jo akkor abbahagyod és egy futo kaland volt. Nem kell ebböl nagy ügyet csinálni nem te leszel az elsö meg az utolso se.
2011. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Öhm ez hozzám méltóan cseles, de hát nőből vagyok.


Én tutira rávenném h kapjon le. Valami olyan dumával h akkor biztosabban el tudja dönteni hogy lányként bejönnél-e neki. Aztán ki tudja lehet bejön neki h csókolóztok.


Ha nem jön be de neked bejött akkor passz... keress másik fiút, vagy épp őt kérd meg hogy szervezzen neked vakrandit, a meleg srácoknak jó szemük van a pasikhoz :D:P


de még az is lehet h smároltok és neked megy el a kedved tőle...


Am nekem is volt egy haverom- inkább úgy mondanám rokon legjobb barátja volt és régen egy nyáron smároltunk meg nagyon bújtunk, ő később lett meleg- ha lehet ilyet mondani h később. tündérfalat és nagyon jó lelkű gyerek, a haverjai néha húznak vele h ha akkor nyáron összejövök vele akkor megmenthettem volna xD

2011. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:)

17:53: nem merném megcsókolni...

2011. szept. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!