Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Más is észrevette ezt?

Más is észrevette ezt?

Figyelt kérdés

Harry Meghan nélkül egy teljesen más személy, egy másik férfi. Olyannak tűnik, aki boldog, és élvezi az életet, nem viccelek, te magad is láthatod ezt a videóban. Kihúzott háttal sétál, körülnéz maga körül. Nem pedig a padlót bámulja, amit általában Meghan oldalán csinál. Legalább már két olyan videót csináltam, amiben bebizonyítottam, Harry testbeszéde hogyan változik, ha ott van vele Meghan – magyarázta a testbeszéd-szakértő.

[link]



2023. márc. 29. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2023. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó, bármit össz lehet szelektíven válogatni.
2023. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó ezek a szakértők!

Abból élnek, hogy a királyi család minden mozdulatát, ruhájuknak minden szeletét elemezgetik.

És közlik a szenzációs felfedezéseiket. :-)


Mert az természetesen érdektelen lenne, hogy Harry és Meghan alapvetően szeretik egymást, de egyiknek sincs könnyű természete, így adódnak viták, veszekedések közöttük, valamint házasságukban is vannak hullámvölgyek.


Mint a kisembereknek is.

2023. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Legalább már két olyan videót csináltam, amiben bebizonyítottam, "


Javítok: Legalább már két olyan videót csináltam, amiben úgy válogattam össze a részleteket, hogy az általam elvárt eredményt adja.

2023. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos még soha nem találkoztam Harry-vel Meghannal vagy nélküle, hogy véleményt tudjak formálni róla. :(
2023. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!