Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány mindig engem néz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mindig engem néz, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, van pár közös óránk is, kb 1 éve ismerjük egymást, de csak látásból inkább, a köszönésen kívül sohasem beszéltünk.


Azt veszem észre, hogy ez a lány mindig figyel engem és keres engem a tekintetével, szünetben általában, de órákon is, egyszerűen lehetetlen félreérteni.


Manapság pedig ha elmegy mellettem, akkor levegőnek néz, mintha nem is léteznék, viszont sokszor ha észreveszi hogy megyek mögötte, akkor megfogja nekem az ajtót és nagyon furcsának tűnik, mert másnak sohasem fogja meg az ajtót. Viszont már nem is köszönünk egymásnak egy jó ideje, mert annyira zavarban vagyunk (legalábbis ő, vagy úgy tűnik), már én sem nézek rá ha mellette megyek el.


Ez már rengetegszer előfordult egyébként az 1 év alatt, szinte naponta hogy engem néz, majd észreveszem,és egyből elfordul.


Nem igazán tudom hova tenni ezt a szituációt, én nem merek lépni, mert nem hiszem el hogy tetszenék neki, mert ő annyira szép lány, én meg nem vagyok egy nagy durranás.

Nekem egyébként nagyon tetszik ez a lány, sőt én is egész nap nézném legszívesebben.


Egyébként még annyi, hogy amikor köszöntünk egymásnak az elején, akkor ő mindig úgy köszönt, olyan hanglejtéssel, mintha a szerelmének köszönne kb. de ez csak 1x fordult elő, ami megint furcsa volt.


2023. márc. 30. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Már mint az utolsó szituáció csak egyszer fordult elő nem "mindig", de volt még hasonló, hogy hangosan és mosolyogva rám köszönt, másra pedig unottan köszön..
2023. márc. 30. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy gondolja, hogy fogyatékos vagy és segítségre szorulsz.
2023. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszket a pecke. Meg kellene vakarnod neki.
2023. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerem a szitut.

Sokáig szemeztek a lánnyal , de te rohadsz a saját nyomorodban ő meg elkönyvel lúzernek és új faszit keres.

Legalább 3-4 szer volt ilyen velem.

F

2023. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!