Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire, hogy egy lány jelezze azt, hogy tetszem neki, hogy engem akar? Miért vágyom mindig erre, ha elindulok akármerre?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még soakt buszoztam 14-16 év körüli lányokkal és szinte minden hétre jutott egy nap legalább, amikor egy-két lány szemezett velem vagy figyelt a szeme sarkából, babrálta a haját, nyaldosta a száját, igazgatta a ruháját stb., de volt olyan is, hogy egy lány végig engem bámult és csak ritkán vette le rólam a szemeit, aztán olyan is volt, hogy egy csaj hátrafordult és engem nézett, majd rólam dumáltam és még haverom szólt, hogy néz a csaj, biztos bejövök neki, szerinte. Én mondjuk nem tartom helyes fiúnak magamat épp ezért is vagyok inkább félénkebb a lányokkal szemben, fiúkkal jobban elhaverkodom, mert ott nincs tétje, hogy mondjuk nem jövök be valakinek és elutasít vagy kigúnyol a külsőm miatt, ami örök mániám, folyton úgy érzem amúgy is, hogy mindenki rondának lát és emiatt gátlásos, szorongásos vagyok nagy tömegben. Utoljára vagy pár hete volt egy lány, aki velem szembe jött és, ahogy meglátott elkezdte simítatni a haját, meg amikor egymás mellett mentünk el mintha zavarba lett volna, lefelé nézett. Persze túl szép lány volt, hogy bejöjjek neki, mégis nem tudom miért, de én már ezeket is valami jelnek veszem, pedig lehet csak ronda vagyok és azért csinálják ezeket a lányok, de valahogy mégis gyanús néhány eset még így is nekem, ha visszagondolok meg már annyira vágyom arra, hogy valakinek végre bejöjjek, hogy mindig a jeleket lesem.
2012. nov. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

pfhüüjjj azt a hétszázát:D

Ember, tetszel neki, akk ne tartsd már magad csúnyának..oh man...na a Zámbó gyerek, az csúnya, te lemerem fogadni hozzá képest kékszemű királyfi vagy

2012. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem bejöttél neki. Esetleg kaphatok képet?
2012. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én tényleg nem vagyok vonzó, helyes fiú, ezt nem szerénységből mondom, mindig is tisztában voltam ezzel, tesómék is folyton lerondáztak, lerondáznak. Vagy vannak ízlésficamos szép lányok is szerintetek, akiknek a nem helyes fiúk, a nem nagy tömegűek, nem kigyúrtak, nem macisak, nem a tipikus szép fiúk jönnek be?
2012. nov. 19. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet:d És megmondom ki vagy xD
2012. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Úgy tudunk véleményt mondani
2012. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!