Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randevúra hívott engem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randevúra hívott engem egy lány, pedig eddig mindig én kezdeményeztem! Elfogadjam a meghívást? 18F

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy lány, már jó régen kiszemeltem őt! :) Roppant kedves és szép, valamint jó tanuló mint én, az átlaga 4 körüli mint nekem, ráadásul külsőleg pontosan az ideálom! A barátaim és az ö csaj barátai is csak bátorítottak hogy vágjak vele! Éppen ezen okok miatt odamentem ma hozzá hogy beszélgessek vele :D Ez volt az első alkalom hogy beszélgettünk és abszolút pozitív benyomást tett bennem. Mindamellett nagyon látható volt volt rajta hogy eléggé meg volt szeppenve tőlem, úgy tűnik szégyenlős :D :S Aztán a harmadik beszélgetés közben hirtelen felhozta a semmiből:" Mit szólnál hozzá ha a hétvégén elmennénk ketten valahová? Nagyon boldoggá tennél vele!" Megmondom őszintén először eléggé lesokkolt engem a dolog, nem akartam elhinni hogy engem hívtak el randira! :O Eddig MINDIG ÉN voltam a kezdeményez ilyen dolgoknál, azt hittem ez a fiúk feladata, az én feladatom! :( Talán a türelmetlenség beszélt belőle? Szerintetek elfogadjam a meghívását?
2011. máj. 4. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy fogadd el!
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Naná, hogy fogadd el :) A mai világban nem feltétlenül mindig a fiúk kezdeményeznek.
2011. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te most hulye vagy? Tetszik? Akkor meg miert ne talalkoznal vele?
2011. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a fiúk feladata.
2011. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meg ez nem feladat.Gondolkozz egy kicsit érettebben:)

és fogadd el a meghívását mert ha most nem fogadod el később lehet már késő lesz

2011. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! :) Ez nem "feladat" kérdése és bizony el fogom fogadni a lány felkérését! :D
2011. máj. 4. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már a 3. beszélgetésnél előbb is elhívhattad volna, de a harmadiknál már biztosan! Magamból indulok ki. Ha olyan lett volna helyzet, akkor már lehet, hogy az első után is furcsálltam volna, hogy miért nem hívtál sehova. Szóval biztos nem értette, hogy ha bejön neked miért nem hívtad sehova, a másodiknál már pláne furcsa volt és úgy érezte, hogy a harmadiknál már muszáj tisztázni a dolgot, hogy akkor most mire is számítson. Tehát szerintem neked kellett volna előbb elhívni őt, de így is jó, örülj, hogy ilyen bártor! :) (Mert azért ehhez nekünk is sok bátorság kell.)
2011. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!