Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tekintetből tudtok olvasni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekintetből tudtok olvasni?

Figyelt kérdés
Pl. ki tudjátok venni abból, ahogy valaki rátok néz, hogy vonzódik e hozzátok,vagy esetleg érzéseket táplál irántatok? Mit kell figyelni? Hogy kell erre rájönni?

2023. márc. 31. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem leesik egykettőre, de nem csak a szemeiből. Mimika, testbeszed, hanglejtés, viselkedés, gesztusok mind mind utalnak arra, hogy valakinek tetszel, vagy sem.


Szeméből amúgy úgy lehet, hogy fátyolos, csillogós, a pupillak jól láthatóak a legjobban, de hát lehet a fenyvisszonyok, vagy a drog hatása miatt olyan a szeme, úgyhogy a szem kevés ahhoz, hogy rajojj, vagy minimum gondold, hogy vonzódik hozzád.

2023. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem, mert volt rá példa, hogy rosszul olvastam le, hogy mit látok benne.
2023. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Kevés ember van, akinek a tekintetében lehet is olvasni. A többségnél a fáradt unalom ("Most húztam le 8 órát, hagyjon már békén mindenki, örülök, hogy élek!") vagy a totális homály ("Én vanni nembuta, én vanni beszéd!") látszódik csak.
2023. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindig, de van amikor igen. 2 ember is beugrott. Az egyiküknél (könnyebb volt, mert nekem nem jött be és objektív tudtam maradni) szinte rögtön levágtam, kb. szerintem ahogy neki beütött hogy tetszem neki. Igaz nem csak a tekintete miatt, de olyan "csillogó" (nem tudom jobban megfogalmazni) tekintettel nézett rám és még utána is sokáig. Beigazolódott.


Volt egy másik férfi (na ő nekem is bejött) akinél elég hamar az tűnt fel, hogy mindig olyan "csillogó" (megint, nem tudok jobb szót) tekintettel néz rám. Sajnos nem adatott meg a lehetőség, hogy bővebben kiderítsük mi legetett volna.


Van akinél ez nem olyan egyértelmű. Nem vagyunk egyformák. Van akinél ez kevesebbet mond vagy más.

2023. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még azt is kiolvasom bárkiből, amit nem akarok tudni:(
2023. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne. Azért van itt ennyi kérdés. 10 éves kapcsolatban nem értik egymást, de két vadidegen profilt állít fel a másikról.
2023. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még fénykép tekintetből is tudok olvasni.
2023. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában, de nem mindig. Például aspergeresnél, autistánál meg nem mondanám.
2023. ápr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!