Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
A főnököm,elég furán viselkedik velem de nem értem mi az oka én 20 éves vagyok ő pedig 35-40év körüli felesége és gyereke is van. Eddig mindig kedves és segítőkész volt velem,mindig amikor meglátott volt hozzám pár szava,mosolygott rám,megfigyelte mit viselek, megdicsérte a mosolyom,mostanában nem nézett rám nem köszönt ha észre vettem h rám néz és vissza néztem rá elkapta a tekintetét rólam,nem is szól hozzám. Es nm értem mi az oka ez nagyon gyors váltás. Vajon be jöttem neki?

2023. ápr. 1. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy látta, hogy félreértetted az udvariasságát?
2023. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszi a munkád mellett plusz szolgáltatások is jàrnak neki
2023. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik nem tetszett?

Mikor kimutatta, hogy tetszel neki, vagy mikor úgy kezel, mint a többi kollégát.

2023. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom hogy adhattam e erre olyan jelet. Én csak szimplán vissza mosolyogtam rá,kérdezett válaszoltam. Nem nyomultam rá vagy ilyesmi.


#3 szerinted tetszek neki?

Lehet hogy a naiv kis lányt lássa bennem csak ezert volt kedves hozzám.

2023. ápr. 1. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Az elején nem vette észre a suksükölésedet. Azért nem fussa már a köröket.
2023. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Az elején minden főnök kedves.
2023. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 mit nem vett észre?
2023. ápr. 1. 09:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy valaki kedves,normális veled,esetleg flörtöl is,nem jelenti azt,hogy kellenél is neki.Oké,tetszel,szimpatikus vagy,de ő ettől még családos ember,akinek megvan a saját élete,egzisztenciája.Nyilván nem akar félreértést.

Nálam például gyakori ez,jófejek velem,mert az vagyok én is,előfordul a bók,flört csipkelődés néha,mert látják, tudom kezelni.Nálad is próbálgatta az illető a határokat valószínűleg,de látta,komolyan veszed,így hátra lépett,ami amúgy korrekt dolog egy nős főnöktől...

Másrészt,nem te vagy a prioritás egy munkahelyen.Lehet millió gondja-baja,megbeszélések,ügyintézés, emberállomány kordában tartása-ez mind felelősség.Normál esetben nem úgy kel fel az ember fia /lánya,hogy hurrá,megyek flörtölni a munkahelyemre!Oda elsősorban dolgozni járunk.

Szóval,mérlegeld ezt magadban,nem te vagy a középpont,neki megvan a saját gondja,élete,te meg fiatal vagy,élj és ne ragadj le méltatlan szituációknál,ne legyél már reménykedő harmadik!Ez egyébként is baromi megalázó.Tudom,könnyű mondani, voltam én is sokkal fiatalabb, kevesebb eszem volt.Ezért írom neked ezeket,jó tanácsként.

2023. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm szépen ezt a választ. :)
2023. ápr. 1. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, vissza akarja fogni magát, mert nem akarja a feleségét meg a gyerekét egy kaland miatt otthagyni. Jobb, ha te sem ábrándozol róla.
2023. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!