Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedtem, hogy fizessen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedtem, hogy fizessen, rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szimpatikus férfi a munkahelyen (nem közvetlen kolléga, néha találkozunk csak), de úgy adódott, hogy közös projekt miatt együtt utaztunk egy másik városba, ahol aztán elmentünk ebédelni. Mindenképpen ő akarta fizetni az én ebédemet is, amit nem engedtem neki, mert úgy voltam vele, hogy nem akarom lehúzni, meg ez nem is randi. Erre megsértődött. Persze csak pár percig volt ez látványos, de egyértelműen rosszul esett neki. Ebéd után mondta, hogy együnk egy sütit, majd ő fizeti, de inkább mondtam, hogy nem bírok már sütizni. Rosszul tettem, hogy nem hagytam fizetni az én részemet is? Miért akart egyáltalán meghívni? Többi kollégával nem nagyon szoktunk egymásnak fizetgetni, nem akartam, hogy azt gondolja, kihasználom. Fiúk, érthető, hogy megsértődött?

26|n


2023. ápr. 1. 14:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
33%

20: van egy véleményem, de ez ilyen tipikus látatlanban levonom a következtetést, így könnyen lehet, hogy hibás a megértésem (mégiscsak 10 sor alapján kellene profilt alkotni :)).


Szerintem te sokkal jobban tudod, hogy milyen ember, de őszínte leszek, nekem a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy neked is vannak kétségeid felőle.

2023. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21: jól sejted, ezért érdekelne a véleményed, hogy ugyanaz-e, mint nekem…
2023. ápr. 1. 18:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!