Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedtem, hogy fizessen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedtem, hogy fizessen, rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szimpatikus férfi a munkahelyen (nem közvetlen kolléga, néha találkozunk csak), de úgy adódott, hogy közös projekt miatt együtt utaztunk egy másik városba, ahol aztán elmentünk ebédelni. Mindenképpen ő akarta fizetni az én ebédemet is, amit nem engedtem neki, mert úgy voltam vele, hogy nem akarom lehúzni, meg ez nem is randi. Erre megsértődött. Persze csak pár percig volt ez látványos, de egyértelműen rosszul esett neki. Ebéd után mondta, hogy együnk egy sütit, majd ő fizeti, de inkább mondtam, hogy nem bírok már sütizni. Rosszul tettem, hogy nem hagytam fizetni az én részemet is? Miért akart egyáltalán meghívni? Többi kollégával nem nagyon szoktunk egymásnak fizetgetni, nem akartam, hogy azt gondolja, kihasználom. Fiúk, érthető, hogy megsértődött?

26|n


2023. ápr. 1. 14:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%

Neked is az ilyen nyomorékok tetszenek, gratulálok! Vajon mièrt akart fizetni? Hogy azzal jogot formáljon arra hogy kihasználhasson!

Rohadtul nem kell a pasinak fizetni, sem az elején sem semmikor! Hacsak nem üzleti kéjelgésről beszélünk!

2023. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
11: neked mi bajod?XD
2023. ápr. 1. 15:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elszúrtad, írtad nagyon tetszik. Valószínűleg ez kölcsönös, és most úgy érzi, hogy le lett pattintva. Írj neki, hogy mi lenne, ha sétálnátok vagy mit tudom én. Nyiss felé egy picit.
2023. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, miért nem fogadtad el?

Már mondhattad is volna, hogy viszonozni szeretnéd ezt egy következő alkalommal.

Szerintem egyértelműen lekoptatasnak vehette.

2023. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Akkor jól sejtem, hogy azért sértődött meg, mert azt hitte lekoptatom, ugye?

Mekkora hülye voltam…

2023. ápr. 1. 17:12
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Annyira azért nem voltál hülye, ne ostorozd magad. Nem a meghívás az udvarlás egyetlen módja, ahogy a te reakciód sem az ő személyének a visszautasítását jelenti. Ő meg elég erőszakos volt, ami egyébként sokkal rosszabb jel. Miért nem ért a szép szóból elsőre? Miért sértődik meg, ha nem úgy van valami, ahogy akarja?
2023. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem érthető.


Szerintem simán hisztizik. Azok a férfiak szoktak így viselkedni, akik meghívnak valamire, de úgy gondolják, hogy a meghívás egyben kötelez is téged valamire. Aztán ha nem fogadod el a meghívást, akkor hiszti, ha elfogadod, de nem veszed úgy, hogy ezért kötelezettségeid vannak, akkor hiszti.



F

2023. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor intő jel ez a durcizás részéről?
2023. ápr. 1. 18:17
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
18: én annak venném, de én férfi vagyok (olyan, aki másként áll a meghívás és fizetés kérdéshez, mint a kollégád).
2023. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Milyen jellemvonásokra következtetnél a viselkedéséből?
2023. ápr. 1. 18:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!