Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedtem, hogy fizessen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedtem, hogy fizessen, rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szimpatikus férfi a munkahelyen (nem közvetlen kolléga, néha találkozunk csak), de úgy adódott, hogy közös projekt miatt együtt utaztunk egy másik városba, ahol aztán elmentünk ebédelni. Mindenképpen ő akarta fizetni az én ebédemet is, amit nem engedtem neki, mert úgy voltam vele, hogy nem akarom lehúzni, meg ez nem is randi. Erre megsértődött. Persze csak pár percig volt ez látványos, de egyértelműen rosszul esett neki. Ebéd után mondta, hogy együnk egy sütit, majd ő fizeti, de inkább mondtam, hogy nem bírok már sütizni. Rosszul tettem, hogy nem hagytam fizetni az én részemet is? Miért akart egyáltalán meghívni? Többi kollégával nem nagyon szoktunk egymásnak fizetgetni, nem akartam, hogy azt gondolja, kihasználom. Fiúk, érthető, hogy megsértődött?

26|n


2023. ápr. 1. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem akartad, akkor jól tetted hogy nem engedted. Ezt simán el kéne fogadnia és kész. Nem tartozol még magyarázattal sem
2023. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ez teljesen a helyén volt, fizesse mindneki magának, osz tkész, ezek a keresztbe tartozások csak idegesítőek.


Ha akarsz tőle valamit, akkor mondhattad volna, hogy "inkább hívj el valahova munkaidőn kívül és akkor azt fizehteted, ha akarod" - jelezve, hogy hívjon csak el randira és akkor ott lehet meghívogatni meg ilyenek.


Mert ez nem randi volt. Azzal, hogy fizeti a munakidőben az ebédedet nem lesz gáláns lovag vagy ilyesmi, szóval tök értelmetlen.


F29

2023. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, csak nem akartam lehúzni, vagy hogy azt gondolja, én ezt elvárom.
2023. ápr. 1. 14:38
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3, na, ezért kell kiemelni a randimeghívatásnál, hogy "ha nagyon fizetni akarsz". Esetleg hozzáteheted a végén, hogy "de úgy is meghívhatsz valahova, ha nem te fizetsz;)" csak ez már elég indirekt célozgatás:D
2023. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Nagy bajok vannak ott, ha a kihasználás és lehúzás fogalmak jönnek elő egy udvarias meghívás esetén.
2023. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4: Köszi a tippet, de ne haragudj, én nem vagyok az a típus, aki randira hívatja magát, ha akar, majd elhív.

Nem tippeket szeretnék, hogy hogyan hajtsak rá, hanem csak az eredeti kérdésemre válaszokat.

Tulajdonképpen az a lényeg, hogy ha megsértődött, akkor elutasításnak vehette, hogy nem engedtem fizetni? Vagy nem volt emögött semmilyen szándék?

2023. ápr. 1. 14:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Lehet, te is szimpatikus vagy neki és be akart vágódni nálad. Neked is tetszik a pasi. Én a helyedben megköszöntem volna az ebéd meghívást és hagytam volna fizetni. Egy meghívás visszautasítása elég udvariatlan dolog, amikor már eleve együtt fogyasztottátk el az ebéded. Jó hogy nem lett közelharc a fizetésből :) És inkább meghívtam volna én meg ebéd után egy sütire, kávéra. Így senkinek nem kellemtelne a szitu. (EZt a konkrét helyzetre írtam, ahol a kérdező is érdeklődik a férfi iránt)
2023. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7: Értem, akkor lehet elszúrtam.:/ Barátnőm is ezt mondta. Az a baj, hogy mindent IS ő akart fizetni, én meg úgy gondoltam, ez kihasználás lenne, ha elfogadnám, lévén csak kollégák vagyunk.
2023. ápr. 1. 14:59
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

Vannak nők akik amolyan olcsók. Elég òket elvinni egy sétára is semmire meg nem hívni de aztan már oráloznaj is.

Ő nem tudja h te is ez a kategoria vagy akiért nem kell tenni semmit.elég a szép szeme és màr behódolsz.

Ő tenni akart udvarolni hódítani.

Hát te nem az vagy akiért tenni kéne udvarolni hódítani anélkül van csak meg. Nincs hozzászokva a tenyerén hordozáshoz.

2023. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Mondd beki hogy neked elég egy séta is. Ne értsen félre. Nem utasitottad őt el, csak ne költsön rád véletlen se. Te nem az vagy akiért tenni is kéne.:D
2023. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!